• Головна
  • У Кам'янці-Подільському визначили найкращих майстрів з професії "Перукар"
14:04, 8 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському визначили найкращих майстрів з професії "Перукар"

Фото: ДНЗ "Подільський центр ПТО"

Фото: ДНЗ "Подільський центр ПТО"

7 листопада на базі ДНЗ "Подільський центр ПТО" стартував Відкритий конкурс фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ) О за професією "Перукар (перукар-модельєр)".

У конкурсі взяло участь вісім учасників: Мостинець Яна (ДНЗ "Хмельницький ЦПТО сфери послуг"), Роман Юлія, Ярошевська Аліна, Процкова Ольга, Москальчук Жанна (ДНЗ "Подільський ЦПТО"), Ферцович Ірина, Бецала Діана (МЦ ПТО ХМД м. Львів) та Sokolowska Maja (Технічний коледж Яна Кілінського в Замості), повідомляє прес-служба ДНЗ "Подільського центру ПТО".

Учасників конкурсу привітали М.Ю. Рущак - директор Центру, Сукач В.О. - заступник міського голови та А.М. Харчук - заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення.

Відкритий конкурс фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ) О з професії "Перукар (перукар-модельєр)" складався з практичного туру, що передбачає виконання жіночої вечірньої зачіски "Вечірня фантазійна" на довгому волоссі, яка відповідає модним тенденціям. Конкурс тривав 2 астрономічні години. Учасники та моделі шляхом відкритого жеребкування отримали порядковий номер, що відповідав номеру робочого місця.

У ході професійного змагання учасники Конкурсу краси, моди та стилю якнайкраще презентували свої вміння та в кінцевому підсумку представили на розсуд компетентного журі у складі роботодавців, приватних підприємців міста - Угнівенко О.В., голова журі, Щербакова О.Л. та Смірнова А.С., - довершений цілісний образ з вечірньою фантазійною зачіскою.

Переможцями Конкурсу стали:

  • Гран-прі - Бецала Діана (МЦ ПТО ХМД м. Львів);
  • I місце - Ферцович Ірина (МЦ ПТО ХМД м. Львів);
  • II місце - Ярошевська Аліна (ДНЗ "Подільський центр ПТО");
  • III місце - Sokolowska Maja (Технічний коледж Яна Кілінського в Замості) та Мостинець Яна (ДНЗ "Хмельницький ЦПТО сфери послуг).

Конкурс пройшов в атмосфері творчості, натхнення та позитиву. Усі без винятку учасники та моделі нагородженні цінними подарунками.

Читайте ттакож:"У Великому Заліссі горів приватний будинок"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПТО #конкурс #перукар #модельєр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...