• Головна
  • "Агроуніфест-2019": підсумки відкритого фестивалю-конкурсу
13:06, 28 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

"Агроуніфест-2019": підсумки відкритого фестивалю-конкурсу

Фото: ПДАТУ

Фото: ПДАТУ

У Подільському державному аграрно-технічному університету щорічно проходить "Агроуніфест".

Уже п’ятий рік поспіль ПДАТУ збирає талановиту молодь на Відкритому фестивалі-конкурсі "Агроуніфест". Творче змагання відбувається з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу України, пошуку, підтримки та стимулювання творчої особистості в сучасному суспільстві.

Традиційно, у ці дні, проходить прес-конференція із Володимиром Іванишиним. 25 жовтня редакція "3849.com.ua" була запрошена на спілкування із Головою Вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства України – Володимиром Васильовичем. У зв’язку із передвиборною кампанією в ПДАТУ, претендент на посаду ректора університету Володимир Іванишин був відсутній, тому із пресою спілкувався проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, кандидат технічних наук, доцент Гуцул Тарас Дмитрович.

"Агроуніфест-2019": підсумки відкритого фестивалю-конкурсу, фото-1

Фото: ПДАТУ

Тарас Дмитрович підсумував навчально-виховну та наукову діяльність за минулий навчальний рік та окреслив перспективи на 2019-2020 н.р. Детальніше зупинився на відзначені 100-річччя ПДАТУ, яке відбулось 25 травня 2019 року.

Журналісти відмітили, що за останній рік суттєво розширилась міжнародна співпраця університету.

- Так, упродовж 5 років ми побудували такий напрям, як міжнародне співробітництво. У нас є величезні напрацювання. Нашим стратегічними партнером є Варшавський університет природничих наук, Краківський аграрний університет та багато інших польських навчальних закладів. Також ми почали тісну співпрацю з Арабськими Еміратами (Абу-Дабі). За останні п’ять років ми зробили багато кроків, щоб налагодити цю співпрацю. Ми не тільки підписуємо меморандуми, а й реалізовуємо конкретні проекти: лабораторія "ДАК GPS", "English Speaking Club", програми стажування від "ЮНЕСКО".

- Яка чисельність студентів у цьому навчальному році? Тому що багато навчальних закладів констатують факт, що зменшується кількість студентів.

- Цього року ми вийшли на рівень і у нас навіть декілька відсотків в плюсі. Це якщо ми говоримо про всі спеціальності та рівні. На сьогодні маємо студентів близько 6 тисяч. На сьогоднішній день ця цифра, порівнюючи з динамікою трьох років, вона збільшилась.

- Які спеціальності найбільш затребувані?

- На сьогоднішній день ми бачимо по статистиці – це ветеринарна медицина, все що пов’язано з агрономією, в тому числі і енергетики.

- А, які спеціальності здали свої позиції?

- Не тільки у нашому університету здали позиції, це загальна тенденція економічні та гуманітарні спеціальності.

- У пресі була інформація про американську делегацію, яка зацікавилась Кам’янець-Подільський ботанічним садом. Скажіть, будь ласка, можливо передбачається співпраця, яка покращить рівень ботанічного саду?

- Ми стараємось відійти від простого спілкування, а перейти до конкретних проектів. Тому сподіваємось, що це буде конкретно реалізований проект.

Щодо безпосередньо фестивалю, який об’єднав суспільні, культурні та спортивні події, то варто зазначити, що цього року взяли участь 13 навчальних закладів: структурні підрозділи ПДАТУ, Борщівський аграрно-технічний коледж, Боярський коледж екології і природничих ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України, Подільський спеціалізований навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, Коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інститут. Понад 300 учасників різних жанрів.

Оцінювали майстерність та творчість учасників фестивалю-конкурсу "Агроуніфест- 2019" професійне журі:

  • заступник міського голови, голова журі Вадим Савчук;
  • керівник народної студії образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Наталя Махиня;
  • заступник директора районного центру культури і мистецтв "Розмай", режисер Олексій Шеремета;
  • заступник директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської Ради, керівник народного ансамблю танцю "Кам’янчанка" Петро Гаврилюк;
  • директор Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв, керівник Народного театру Української пісні "Петридава" Міського будинку культури Олеся Королюк;
  • директор навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфіка ції, кандидат технічних наук, доцент – Павло Федірко.

Упродовж 24 жовтня творчий фест переріс у масштабний захід, де учасники спробували себе у різних жанрах: "Декоративно-ужиткове мистецтво", "Хореографічне мистецтво", "Вокальне мистецтво", "Театральне мистецтво", "Технічна творчість".

За підсумками фестивалю конкурсанти здобули такі призові місця:

  • І місце – Бучацький коледж ПДАТУ, Коледж ПДАТУ м. Кам’янець-Подільський, Коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту, Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну (номінація : "Технічна творчість").
  • ІІ місце – Снятинський коледж ПДАТУ, Новоушицький коледж ПДАТУ, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.
  • ІІІ місце – Кіцманський коледж ПДАТУ, Борщівський агротехнічний коледж, Шепетівський коледж ПДАТУ, Хотинський коледж ПДАТУ, Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Гран-прі конкурсу-фестивалю отримала приймаюча сторона Подільський державний агарно-технічний університет.

Номінацію у нагороджені "Приз від Володимира Іванишин", отримав Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

22 жовтня на стадіоні Подільського державного аграрно-технічного університету відбулися змагання з футболу серед студентів. За результатами змагань команди розподілилися за таким місцям:

  • I місце – економічний факультет;
  • II місце – факультет аротехнологій і природокористування;
  • III місце – інженерно-технічний факультет.

23 жовтня у рамках фестивалю "AgroUniFest" відбулася відкрита першість з жиму лечачи серед студентів ПДАТУ. У результаті змагань переможцями у своїх вагових категоріях стали: Садловський Назар (магістр факультет агротехнологій і природокористування), Старенький Владислав (ІІ агротехнологій і природокористування), Чижовський Богдан (ІІІ факультет агротехнологій і природокористування). Головний суддя змагань викладач кафедри фізичного виховання Хомовський О.І.

У спортивній залі головного корпусу ПДАТУ відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд та жіночих команд. Серед чоловічих команд взяли участь команди коледжів Подільського державного аграрно-технічного університету.

За результатами змагань:

  • I місце посіла - команда ПДАТУ;
  • II місце – команда коледжу ПДАТУ;
  • III місце – команда Бучацького коледжу ПДАТУ.

Кращими гравцями стали: Глабай Ілля (коледж ПДАТУ), Микитюк Андрій (ПДАТУ), Щербатий Євген (Бучацький коледж).

Результати жіночого турніру:

  • I місце – команда ДЮСШ м. Кам'янець-Подільський;
  • II місце – команда ПДАТУ;
  • III місце – команда ДЮСШ м. Дунаївці;
  • IV місце – команда ДЮСШ смт. Дунаївці.

У залі гуртожитку №1 відбулася першість з настільного тенісу. Взяло участь 16 чоловік.

I місце – Параайло Юрій; II місце – Луценко Валентин; III місце – Бринюк Олександр.

Читайте також:"Оперативна інформація щодо стану моніторингу атмосферного повітря"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, однозначно!
55,8%
Ні, не варто!
44,2%
#Агроуніфест #фестиваль #ПДАТУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...