• Головна
  • Кам'янець-Подільська прокуратура виявила факт заниження ринкової ціни землі втричі
10:34, 23 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільська прокуратура виявила факт заниження ринкової ціни землі втричі

Фото: "agronews.ua"

Фото: "agronews.ua"

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують активну роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що на підставі договорів оренди, укладених у 2007 та 2015 роках, фермерському господарству в оренду надано 233 га землі, розташованої на території Дунаєвецької міської ОТГ. За використання землі господарство сплачувало до бюджету орендну плату в сумі 150 тис. грн у рік. Водночас нормативна грошова оцінка земель на цей час суттєво змінилась та складає майже 8,5 млн грн, а тому розмір плати за землю цієї категорії підлягав перегляду.

У зв’язку із цим місцевою прокуратурою перед Дунаєвецькою міською радою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський, за результатами цієї роботи сторони підписали додаткові угоди, відповідно до яких річний розмір орендної плати за використання цих ділянок збільшено до 425 тис. гривень.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському готують документи для будівництва сміттєпереробного комплеку"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #земля #Дунаєвецька ОТГ #громада #оренда землі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...