• Головна
  • Перший пішов: Староушицька ОТГ впроваджує ЕСКО
14:44, 11 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Перший пішов: Староушицька ОТГ впроваджує ЕСКО

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

Староушицька об'єднана територіальна громада першою серед об’єднаних громад Хмельницької області розпочала процедуру залучення ЕСКО інвестицій на модернізацію об'єктів бюджетної сфери.

30 вересня виконавчий комітет Староушицької селищної ради прийняв рішення "Про закупівлю енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання електричної енергії будівлями бюджетних установ комунальної власності Староушицької об’єднаної територіальної громади", повідомляє Агенція регіонального розвитку Хмельницької області.

Рішенням передбачено здійснити закупівлю енергосервісу для Староушицького, Грушківського та Подільського ліцеїв, а також Староушицького дошкільного навчального закладу "Подолянчик".

В даному випадку йдеться про скорочення обсягів споживання енергоресурсів за рахунок проведення комплексної термомодернізації бюджетних установ. Загалом впровадження енергосервісу в Україні відбувається вражаючими темпами – від 20 договорів у 2016 році до 184 – у 2017 та 2018 роках. Кількість ЕСКО–інвесторів зросла з 8 до 19, ЕСКО–географія розширилась з 5 регіонів до 14. Середній строк договорів складає 6,5 років, – повідомив директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш. – Важливо: середня очікувана економія споживання паливно-енергетичних ресурсів по Україні становить 21%. А найголовніше – з бюджету громади не буде витрачено жодної гривні на реалізацію проекту.

Читайте також:"Колибаївська ОТГ отримала грошову премію на розвиток та вдосконалення умов праці працівників сільської ради"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Староушицька ОТГ #громада #ЕСКО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...