• Головна
  • Кам'янець туристичний "заговорив"
10:17, 4 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янець туристичний "заговорив"

Кам'янець-Подільська міська рада

Кам'янець-Подільська міська рада

27 вересня, у рамках Всесвітнього Дня туризму, у Кам'янці-Подільському офіційно презентували цікавий проект, що заради туриста тісно поєднав новітні технології з історичними цінностями.

Відтепер на багатьох туристичних об’єктах міста розміщені інтерактивні таблички від проекту Moreinfo. Скануючи їх з допомогою смартфона, турист чи мешканець міста може отримати вичерпну інформацію про пам’ятку.

Таку новинку для Кам’янця втілив у життя автор IT-додатку "Moreіnfo" Михайло Дьомшин. Саме він прибув до міста, аби разом із заступником міського голови Вадимом Савчуком, директоркою департаменту гуманітарної політики Альоною Куземою та представниками історичного музею-заповідника представити реалізований проект, повідомляє прес-служба міської ради.

Ця програма працює під патронатом Міністерства культури України і покликана зробити місто зрозумілим і зручним для знайомства, - каже Михайло. - Таблички Moreinfo дозволяють "оживити" пам’ятки архітектури і дають їм можливість "заговорити" з туристом, а навігація від Moreinfo пропонує оптимальний маршрут дослідження нової місцевості. До речі, у Камянці за оці два дні вже більше сотні людей сканували таблички. Цю інформацію ми бачимо завдяки додатку.

Упродовж розробки проекту усі деталі постійно обговорювалися з представниками міської влади. Наразі в місті відкрито 11 інтерактивних табличок для найбільш значущих пам’яток Кам’янця-Подільського (Старий замок, Башта Стефана Баторія, Замковий міст, Троїцька церква, Кафедральний костел Св. Ап. Петра і Павла, Тринітарський костел, Домініканський костел Св. Миколая, Ратуша, Подільська семінарія, Будинок окружного суду, Міська криниця). Утім сьогодні під час тестування табличок зайшла мова про можливість облаштування в місті ще певної кількості таких.

Для довідки: На кожній табличці є короткий опис пам’ятки на українській, англійській та шрифтом Брайля, QR-код та NFC-мітка. Мітка передає повну інформацію про об’єкт на смартфон без доступу до інтернету, а QR-код перенаправляє на сторінку пам’ятки на сайті moreinfo.ua. На цій сторінці знаходиться опис, історія та цікаві факти про об’єкт на семи мовах, розроблений також аудіогід та маршрут пам’ятками міста.

Moreinfo розповсюдився на 11 міст України: Генічеськ, Дніпро, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Канів, Кропивницький, Маріуполь, Одеса, Тернопіль, Харків та область, Херсон.

Читайте також:"Як і коли проводити тестування на вірусні гепатити сімейним лікарям і терапевтам"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, я ціную життя і поважаю водіїв
52,1%
Іноді порушую, коли автівок не видно
45,4%
Ні, в сорочці народився(лася)
2,5%
#туризм #інформаційні таблички #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...