13 кам'янецьких діток чекають на усиновлення

Фото: "3849.com.ua", Ірина Ільницька
Фото: "3849.com.ua"

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Дане свято символічно припадає на християнське свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

У міській раді відбувся брифінг для ЗМІ на якому з вітальним словом виступив заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович, а причетні до теми усиновлення детально розповіли про особливості даної процедури.

Станом, на сьогодні, 48 юних кам’янчан до 18 років, які мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківських прав, знайшли нові родини.

Ще тринадцять, котрі перебувають на обліку служби у справах дітей, потребують сімейного затишку і тепла. Шестеро із них виховується наразі в інтернатних закладах, семеро – в дитячих будинках сімейного типу і тимчасових прийомних сім’ях.

У ході брифінгу Бевз Лілія Едуардівна – начальник служби у справах дітей розповіла про кроки для усиновлення:

Це особливий шлях батьківства, і це має бути виважений шлях до батьківства. Сім’я, яка вирішила взяти дитину на усиновлення має завжди уявну модель, яку б вони хотіли дитину.

Медведик Ганна Володимирівна – заступник начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення, розповіла про умови призначення державних допомог при усиновленні дитини.

Зокрема, з 1 січня 2009 року в Законі України "Про внесення змін сім’ям з дітьми" передбачено новий вид допомоги – допомога при усиновленні дитини. Розмір такої допомоги на сьогоднішній день становить, 41 280 гривень. Тобто, на відміну від допомоги при народженні дитини, на яку мали право лише усиновлювачі дитини до 1 року, на сьогодні право на допомогу у відповідному розмірі мають всі усиновлювачі, незалежно від віку усиновленої дитини.

Поліщук Віталій Аркадійович – психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висвітлив психологічну сторону усиновлення.

Прісняк Юрій Петрович – завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей, зазначив що на обліку служби у справах дітей перебуває п’ять родин, які бажають усиновити дитину.

Читайте також:"Кам'янчани підкорили турнір чемпіонату області з футболу"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
205 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073