• Головна
  • 13 кам'янецьких діток чекають на усиновлення
16:06, 30 вересня 2019 р.
Надійне джерело

13 кам'янецьких діток чекають на усиновлення

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Дане свято символічно припадає на християнське свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

У міській раді відбувся брифінг для ЗМІ на якому з вітальним словом виступив заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович, а причетні до теми усиновлення детально розповіли про особливості даної процедури.

Станом, на сьогодні, 48 юних кам’янчан до 18 років, які мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківських прав, знайшли нові родини.

Ще тринадцять, котрі перебувають на обліку служби у справах дітей, потребують сімейного затишку і тепла. Шестеро із них виховується наразі в інтернатних закладах, семеро – в дитячих будинках сімейного типу і тимчасових прийомних сім’ях.

У ході брифінгу Бевз Лілія Едуардівна – начальник служби у справах дітей розповіла про кроки для усиновлення:

Це особливий шлях батьківства, і це має бути виважений шлях до батьківства. Сім’я, яка вирішила взяти дитину на усиновлення має завжди уявну модель, яку б вони хотіли дитину.

Медведик Ганна Володимирівна – заступник начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення, розповіла про умови призначення державних допомог при усиновленні дитини.

Зокрема, з 1 січня 2009 року в Законі України "Про внесення змін сім’ям з дітьми" передбачено новий вид допомоги – допомога при усиновленні дитини. Розмір такої допомоги на сьогоднішній день становить, 41 280 гривень. Тобто, на відміну від допомоги при народженні дитини, на яку мали право лише усиновлювачі дитини до 1 року, на сьогодні право на допомогу у відповідному розмірі мають всі усиновлювачі, незалежно від віку усиновленої дитини.

Поліщук Віталій Аркадійович – психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висвітлив психологічну сторону усиновлення.

Прісняк Юрій Петрович – завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей, зазначив що на обліку служби у справах дітей перебуває п’ять родин, які бажають усиновити дитину.

Читайте також:"Кам'янчани підкорили турнір чемпіонату області з футболу"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, я ціную життя і поважаю водіїв
52,1%
Іноді порушую, коли автівок не видно
45,4%
Ні, в сорочці народився(лася)
2,5%
#усиновлення #діти #День усиновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...