• Головна
  • Команда кам'янецьких освітян призери чемпіонату з пішохідного туризму "Листопад-2019"
09:00, 26 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Команда кам'янецьких освітян призери чемпіонату з пішохідного туризму "Листопад-2019"

Фото: ХОЦТКУМ

Фото: ХОЦТКУМ

Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму "Листопад-2019" відбувся поблизу м. Шепетівки у лісовому масиві села Городище з 19 по 22 вересня.

Такі щорічні змагання є практичним полігоном для підготовки педагогічних кадрів, які займаються з учнівською молоддю дитячо-юнацьким туризмом. У змаганнях взяли участь 10 команд з 2 районів, 4 об’єднаних територіальних громад та 4 міст області, повідомляє ХОЦТКУМ.

Команди змагалися на двох спортивних дистанціях – "Командна смуга перешкод", "Крос-похід" та у конкурсній програмі, що складалася з конкурсів: в’язання туристських вузлів, розпалювання туристського багаття та туристських гумористичних газет. Крім цього, в останній день Чемпіонату були проведенні відкриті змагання зі спортивного орієнтування.

На відкритті Чемпіонату учасників вітали голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, староста села Городище Микола Козіцький, директор Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталія Колесник. З концертними номерами виступили учасники художньої самодіяльності Городищенського сільського Будинку культури під керівництвом Віктора Берези та художнього керівника Євгена Мальцева.

На дистанції "Командна смуга перешкод" команди долали етапи: спуски, підйоми, траверси схилом, різні види переправ – по колоді, навісних, паралельних мотузках, в’язання нош та транспортування потерпілого. Найкраще з подоланням перешкод справилися команди з м. Славути (тренер Лук’янчук О.В.) – вони стали переможцями, друге місце у педагогів з м. Хмельницького (тренер Флік А.А.), третє – у педагогів з Судилківської сільської ради Шепетівського району (тренер Яворський В.М.).

Другого дня команди змагалися на дистанції 4-го класу "Крос-похід". Дистанція складалася з 2-х частин. На першій частині команди повинні були знайти контрольні пункти з етапами перешкод, на яких мали можливість обрати варіант етапу складністю відповідно до своєї технічної підготовки. Кожний варіант мав свою бальну оцінку. Другу частину дистанції, яка складалася з п’яти етапів, команди долали в заданому напрямку. У підсумку переможець визначався за найбільшою кількістю набраних балів. І цього дня найкращий результат продемонструвала команда з міста Славути – вони набрали 1611 балів, другий результат – у туристів-педагогів з Судилківської сільської ради (1546 балів), третій – у команди з міста Хмельницького (1408 балів). Непогані результати показали команди з міста Шепетівки та Полонської ОТГ. У підсумку учасники команди-переможниці виконали норматив "Кандидат в майстри спорту України", ще три команди – норматив І спортивного розряду з туризму.

У конкурсній програмі учасники Чемпіонату показували підготовку з туристських навичок. У конкурсі "В’язання туристських вузлів":

  • 1-ше місце у команди м. Хмельницького;
  • 2-ге місце – Судилківської сільської ради;
  • 3-тє – м. Славути.

У конкурсі "Розпалювання вогнища" кращою була команда Віньковецького району. 2-ге місце посіли одразу дві команди – Судилківської сільської ради та м. Хмельницького.

У конкурсі "Туристських гумористичних газет":

  • 1-ше місце виборола команда м. Славути;
  • 2-ге – у команди міста Кам’янця-Подільського;
  • 3-тє – у команди Судилківської сільської ради.

У загальному підсумку Чемпіоном області серед працівників освіти стала команда освітян з міста Славути. 2-ге місце у команди Судилківської сільської ради, 3-тє – у команди освітян з міста Хмельницького.

На урочистому закритті Чемпіонату переможці і призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. Від обласної організації профспілки працівників освіти і науки – грамоти та цінні призи, кубки та медалі, від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Читайте також:"Спільне застілля закінчилось вбивством"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, я ціную життя і поважаю водіїв
52,1%
Іноді порушую, коли автівок не видно
45,4%
Ні, в сорочці народився(лася)
2,5%
#туризм #освітяни #Листопад 2019
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...