13:09, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Шкільна туріада визначила найкращих у велотуризмі

В рамках шкільної туріади 17 вересня на спортивному майданчику НВК №3 учні шкіл виявляли кращого в велотуризмі.

У змаганнях на велосипедах в особистій першості серед дівчат кращою стала Касапчук Аліна, учениця НВК №3. Чиколаєва Єлизавета, вихованка ліцею "Славутнка" посіла друге місце. А третє місце отримала Кирпичова Олександра, учениця ЗОШ №11, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Серед хлопців переможцем став Степанов Владислав, учень НВК №14. Друге місце посів Фисяк Андрій (спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради). Третє місце отримав Пономаренко Дмитро (НВК №13).

В командному заліку переможцями стали учні НВК №3, ІІ місце - Ліцей. ІІІ місце - ЗОШ №7.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію