Лікування спини у Кам'янці-Подільському

Як часто у вас болить спина? За статистикою, кожна друга людина періодично страждає через болі у спині. Це спричинено багатьма факторами: темп сучасного життя, сидяча робота, занадто важкі фізичні навантаження, старі захворювання спини.

Проте, багато людей нехтують професійним лікуванням і цим роблять велику помилку, коли біль стихає, вважають, що проблеми вже немає. А це зовсім не так, проблема розвивається, з часом, все стає тільки гірше. Тому, ми вирішили поспілкуватися з лікарем-масажистом Овчаруком Костянтином Степановичем, щоб глибше розібратися у причинах і наслідках проблем із спиною та як з цими проблемами боротися.

Як вважаєте, чому у сучасному світі так багато людей у яких проблеми з спиною?

Ми живемо в світі коли є багато різних навантажень: емоційні, психологічні, фізичні і фізіологічні, тобто коли людина народжується вже з вадами, але таких людей дуже мало. Більше, люди страждають від фізичних навантажень, впливає також екологія, зовнішнє середовище. Є ще фактор того, що людина фізично працює більше ніж 8 годин, але це вже кожен сам вирішує як себе використовувати в цьому світі, адже зрозуміло, що будуть наслідки.

Чи часто ви стикаєтеся з клієнтами які після некваліфікованих лікарів мали ускладнення?

Практично завжди, рідко так, що людина протягом життя не зверталася до мануальних терапевтів чи костоправів, які знаходяться в різних куточках нашої країни. В таких випадках є не просто ускладнення, є вже серйозні проблеми, які можуть приводити людей навіть до оперативного втручання, або ж людей взагалі відправляють на інвалідність. Але моя методика лікування вирішує такі проблеми, все що потрібно – це просто кваліфікована допомога.

Я дуже задоволена лікуванням. Мені говорили робити операцію на коліні, тому що нога взагалі не згиналася після перелому. А Костянтин усе мені вилікував. Пацієнтка Алла.

Чому взагалі ви вирішили займатися масажами?

Основна мета – це не стільки масаж, а розуміння того, що люди які навколо не мають можливості отримати кваліфіковану пораду чи допомогу. В традиційній медицині є розуміння цієї допомоги, але через недостатнє розуміння та практику нажаль не знають як використовувати. Базова медицина не передбачає м’якої мануальної терапії яку використовую я. Загалом, моя мета- допомога людям які мене оточують. Я думаю, якщо цей напрямок знайде відгук у вищих ешелонах влади, то в Україні, принаймні дітей з хворим хребтом, не буде.

Я прийшла до Костянтина на лікування з грижею. Після 10ти сеансів "Встала на ноги". Усім рекомендую. Пацієнтка Олена.

Де ви навчалися, та що вам дало навчання? Чи все ж більше практика дала знань?

Навчався я на курсах "Лікувальний масаж та рефлексна терапія" при дитячій лікарні, викладала Ганчук Галина Василівна – викладач-вертебролог. Навчання тривало протягом 6 місяців, кожного дня. Закінчив навчання з відзнакою, а зараз і сам викладаю курси лікувального масажу, анатомію і фізіологію .

Який у вас стаж роботи?

Стаж починався ще як хобі, бо допомагав людям просто так, ще з шкільних років. Перший мій пацієнт – це моя мати, далі просто допомагав друзям, до певного часу. А потім мені, через знайомих лікарів, зателефонували і запропонували навчання. А професійний стаж, вже більше 10-ти років.

Які зараз найпоширеніші захворювання у вашій сфері роботи?

У нашій професії, як до зубного лікаря – коли заболить, тоді і йдуть. Проте профілактика завжди краще, ніж лікування. Найчастіше, звертаються люди після мануальних терапевтів, костоправів. Тому що, через період 5-8 років після такого "лікування" людина буде шукати лікування далі, бо період загострення виникає через певний період після втручання мануального терапевта. Є гострі моменти навіть, був у мене випадок, коли після мануального терапевта людина не могла ходити. Поширені захворювання зараз – грижі, протрузії, сколіоз, остеохондроз, також наслідки падінь, травм. Бувають ще компресійні переломи, які, знову ж таки, часом відбуваються при мануальній терапії.

У мене було багато проблем: сколіоз, грижі міжхребцевого диску, вибиті хребці, які блокували нервову систему. Зміщені на стільки, що поперековий відділ хребта був майже під ребрами. Костянтин Степанович вилікував мене повністю і позбавив від усіх цих проблем, дуже йому вдячна. Пацієнтка Міла.

Чи можна повністю вилікувати давні проблеми з спиною, які турбують людину вже роками?

Можливо, є просто вікова категорія. Якщо це люди за 70, то вже трохи важкувато. А до цього віку, від народження фактично (наймолодшій моїй пацієнтці 2 місяці), була і вагітна пацієнтка, на 7 місяці, вона навіть не могла підніматися самостійно, їй хотіли робити кесерів розтин. Але після мого лікування, гінекологія запросила мене зробити висновок, і я визначив, що жінка вже може народити самостійно. Так і сталося, пологи пройшли добре, дитина і жінка здорові. Тому, є лікування від народження (якщо є якійсь ускладнення, проблеми) ідо 70 років. Поставити усі суглоби на місце і усе вилікувати повністю можна.

Звернулася до Костянтина, коли син у 8 місяців не сидів і не повзав самостійно. Після першого огляду лікар побачив у чому причина і ми розпочали лікування. Вже після другого масажу, були помітні зміни, не кажучи вже про кінцевий результат, загалом, дуже хороші враження! Костянтин професіонал своєї справи, уважний і знає підхід навіть до маленьких діток, тому однозначно рекомендую Костянтина Овчарука, як чудового спеціаліста!. Пацієнтка Оля.

З якими техніками лікування ви працюєте?

В даній сфері лікування, сказати, що працюю з однією технікою, буде неправильно. До кожної людини свій підхід, тому що в кожної людини своє захворювання. Якщо вегетативні розлади, то сама процедура відбувається дуже м’ягко, тому що там порушення між нервовою системою і м’язовою системою, в таких випадках потрібно дуже обережно лікувати. У спортсменів інші проблеми, відповідно інші техніки та методика. Я підбираю метод кращий для конкретного пацієнта, щоб лікування було дієвим. Успіх для мене – це 90%, 100% я не можу ніколи дати. Хоча був у мене пацієнт, який займався скало лазінням і мав травму в дитинстві (впав з скали), але він далі продовжував цим займатися. Я його лікував, після цього вже пройшов певний період, і можу сказати, що воно пройшло успішно. Звичайно, є ще певні порушення, тому що травми були серйозні, але він періодично у мене з’являється, тому що важко працює і лікуванням він задоволений.

У Костянтина свій стиль, через травму в мене регулярно виникають проблеми із спиною, але після курсу масажу у нього, мені стає значно краще. Пацієнт Володимир.

Чи можуть бути якійсь протипоказання для масажу?

Звісно можуть. Наприклад, якщо людина побувала у недосвідченого лікаря, який суттєво їй нашкодив, або мала оперативне втручання, під час якого, наприклад було встановлено підтримуючу шпицю для хребта, але часто це не виправдана операція і після неї стає гірше. Тому, краще все ж масажі.

На масаж потрібно йти лише коли є виражені проблеми, чи для профілактики також?

В мене, наприклад, якщо людина виліковується їй надалі вже не потрібні масажі. Єдине, що потрібно, це раз в 1 чи 5 років з’являтися для того, щоб робити профілактичний огляд. Зазначу, що лікувальний масаж просто так робити категорично заборонено. Тому що, при звичайному масажі не задіюють глибокі тканини, лише частково середні, адже він профілактичний, а ось лікувальний напряму зв’язаний з причиною (суглоби, зв’язки), тому є досить глибоким. Отже, для кожної людини – потрібен особливий підхід, щоб обрати потрібну саме для неї техніку лікування.

Чи плануєте якійсь проекти найближчим часом?

Планую. Незабаром розпочнеться соціальний проект у садочку для дітей-сиріт. Допомагатиму з іншими лікарями діткам бути здоровими. Профілактично-лікувальна програма і безкоштовний огляд для усіх дітей, можлива присутність дорослих. Визначатимемо причини в опорно-руховому апараті, які призвели до патологій, а також які органи відповідно до інервації спинного мозку страждають. Напрямок проекту: лікувально-профілактичний масаж з використанням м’ягких технік мануальної терапії та лікувальна фізкультура. За участю кваліфікованих спеціалістів. А також, лікування для дітей-сиріт безкоштовне.

Тому, не затягуйте з лікуванням і звертайтеся лише до професіоналів своєї справи. Лікар-масажист Костянтин Овчарук працює за адресою Хмельницьке шосе 12/69, записатися на прийом можна за номером телефону +380983427590.

масаж масажі масажист спина хребет хвора спина лікар грижі сколіох протрузії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Високий рейтинг користувачів за Автор
2 людини рекомендують

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Упродовж минулого року місто Кам'янець-Подільський гідно носило звання "Молодіжної столиці України". Численні зустрічі, фестивалі й турніри, всеукраїнські форуми, потужні молодіжні сходини у фортеці, багато напрацювань та ідей. Тепер, відповідно до умов конкурсу, статус Молодіжної столиці передаємо далі. У 2020-му його виборов Тернопіль, повідомляє прес-служба міської ради. Тому сьогодні, 24 січня, представники міської влади, активна молодь нашого міста го...
Пригоди
Аварія сталася на автодорозі Н-03 "Житомир - Чернівці" поблизу села Гуменці. Повідомляє т.в.о. старшого інспектора прес-служби УПП в Хмельницькій області Роксолана Вавренюк, що 51-річний водій, на автомобілі "МАН" на перехресті з вулицею Вільна, при виконанні обгону, не впевнився в безпечності та скоїв зіткнення з автомобілем "Рено", який рухався в попутному напрямку та повертав ліворуч. У результаті ДТП транспортні засоби, дорожнє огородження та електрооп...
Суспільство
Візитівками Центру розмінування є давні відносини із закордонними партнерами, у яких кам'янецькі сапери переймають новітній досвід і отримають суттєву технічну допомогу. В умовах інтенсивного реформування Збройних Сил України, їх переходу на принципи і стандарти НАТО, така співпраця забезпечує підрозділам Центру розмінування дійсну спроможність виконувати завдання якомога ефективніше. Сьогодні фахівці Центру розмінування активно використовують найновіші ме...
Освіта
22 січня відбувся міський етап обласної фотовиставки до Дня Соборності України: "Україна – це ми!" Участь взяли вихованці ЗЗСО міста 1-17 та Ліцею, повідомляє управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Фотовиставка проводилася з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і...
Суспільство
Сьогодні, 23 січня, о 15:00, у прес-центрі міської ради відбувся брифінг стосовно проведення конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства.  На заході повідомлялось, що для реалізації проєктів надається фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради. Прийом заявок триватиме до 1 березня 2020 року включно. Метою конкурсу є підтримка ініціатив молоді, які спрямовані на створення сприя...
Суспільство
У законодавстві України про охорону та захист прав дитини встановили відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час на вулиці. Дитина – це особа віком до 18 років (повноліття). Малолітня дитина – дитина віком від 0 до 14 років. Неповнолітня – з 14 до 18 років, – про це йдеться у Законі України "Про охорону дитинства". Повідомляє прес-служба "Район.Маневичі". Відповідальність за порушення законодавства: Порушення порядку п...
24.01.-26.01
Розваги, гастрономічні ярмарки, танцювальні та музичні конкурси – кожних вихідних інша програма. Розважальні заходи не вщухатимуть до кінця осені. Та як провести ці вихідні? Команда сайту "3849.com.ua" розпочинає рубрику "Вихідні у Кам’янці-Подільському" для того, щоб ви знали куди піти, чим зайнятися та як розважити себе та гостей. П'ятниця (24.01) 12:00 - Галерея мистецтв, творчий вечір поетеси Людмили Машталер. 14:30 - Загальноосвітня школа № 17, свято...
Пригоди
Ймовірно, через необережне поводження з вогнем о 13:34 у с. Рихта Кам’янець-Подільського району в одному із домогосподарств загорівся дровник. Рятувальники 6 Державної пожежно-рятувальної частини, які негайно прибули за викликом, оперативно ліквідували загоряння, та запобігли його розповсюдженню. Повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. Нещадне полум’я знищило дрова на площі 12 кв.м та дещо пошкодило зовнішнє облицювання стіни розташованого поряд...
Пригоди
Учора, близько 13:51, поблизу регульованого перехрестя вулиць Князів Коріатовичів та проспекту Грушевського трапилася ДТП. 50-річний хмельничанин, рухаючись заднім ходом на бусі "Фольксваген ЛТ", скоїв наїзд на 59-річного місцевого жителя. Повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області. У результаті ДТП потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому проксимального відділу стегна. Його теж госпіталізували до травматологічного відділенн...