• Головна
  • Лікування спини у Кам'янці-Подільському
Реклама
15:40, 18 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Лікування спини у Кам'янці-Подільському

Реклама
Лікування спини у Кам'янці-Подільському

Як часто у вас болить спина? За статистикою, кожна друга людина періодично страждає через болі у спині. Це спричинено багатьма факторами: темп сучасного життя, сидяча робота, занадто важкі фізичні навантаження, старі захворювання спини.

Проте, багато людей нехтують професійним лікуванням і цим роблять велику помилку, коли біль стихає, вважають, що проблеми вже немає. А це зовсім не так, проблема розвивається, з часом, все стає тільки гірше. Тому, ми вирішили поспілкуватися з лікарем-масажистом Овчаруком Костянтином Степановичем, щоб глибше розібратися у причинах і наслідках проблем із спиною та як з цими проблемами боротися.

Лікування спини у Кам'янці-Подільському, фото-1

Як вважаєте, чому у сучасному світі так багато людей у яких проблеми з спиною?

Ми живемо в світі коли є багато різних навантажень: емоційні, психологічні, фізичні і фізіологічні, тобто коли людина народжується вже з вадами, але таких людей дуже мало. Більше, люди страждають від фізичних навантажень, впливає також екологія, зовнішнє середовище. Є ще фактор того, що людина фізично працює більше ніж 8 годин, але це вже кожен сам вирішує як себе використовувати в цьому світі, адже зрозуміло, що будуть наслідки.

Чи часто ви стикаєтеся з клієнтами які після некваліфікованих лікарів мали ускладнення?

Практично завжди, рідко так, що людина протягом життя не зверталася до мануальних терапевтів чи костоправів, які знаходяться в різних куточках нашої країни. В таких випадках є не просто ускладнення, є вже серйозні проблеми, які можуть приводити людей навіть до оперативного втручання, або ж людей взагалі відправляють на інвалідність. Але моя методика лікування вирішує такі проблеми, все що потрібно – це просто кваліфікована допомога.

Я дуже задоволена лікуванням. Мені говорили робити операцію на коліні, тому що нога взагалі не згиналася після перелому. А Костянтин усе мені вилікував. Пацієнтка Алла.

Чому взагалі ви вирішили займатися масажами?

Основна мета – це не стільки масаж, а розуміння того, що люди які навколо не мають можливості отримати кваліфіковану пораду чи допомогу. В традиційній медицині є розуміння цієї допомоги, але через недостатнє розуміння та практику нажаль не знають як використовувати. Базова медицина не передбачає м’якої мануальної терапії яку використовую я. Загалом, моя мета- допомога людям які мене оточують. Я думаю, якщо цей напрямок знайде відгук у вищих ешелонах влади, то в Україні, принаймні дітей з хворим хребтом, не буде.

Я прийшла до Костянтина на лікування з грижею. Після 10ти сеансів "Встала на ноги". Усім рекомендую. Пацієнтка Олена.

Де ви навчалися, та що вам дало навчання? Чи все ж більше практика дала знань?

Навчався я на курсах "Лікувальний масаж та рефлексна терапія" при дитячій лікарні, викладала Ганчук Галина Василівна – викладач-вертебролог. Навчання тривало протягом 6 місяців, кожного дня. Закінчив навчання з відзнакою, а зараз і сам викладаю курси лікувального масажу, анатомію і фізіологію .

Лікування спини у Кам'янці-Подільському, фото-2

Який у вас стаж роботи?

Стаж починався ще як хобі, бо допомагав людям просто так, ще з шкільних років. Перший мій пацієнт – це моя мати, далі просто допомагав друзям, до певного часу. А потім мені, через знайомих лікарів, зателефонували і запропонували навчання. А професійний стаж, вже більше 10-ти років.

Які зараз найпоширеніші захворювання у вашій сфері роботи?

У нашій професії, як до зубного лікаря – коли заболить, тоді і йдуть. Проте профілактика завжди краще, ніж лікування. Найчастіше, звертаються люди після мануальних терапевтів, костоправів. Тому що, через період 5-8 років після такого "лікування" людина буде шукати лікування далі, бо період загострення виникає через певний період після втручання мануального терапевта. Є гострі моменти навіть, був у мене випадок, коли після мануального терапевта людина не могла ходити. Поширені захворювання зараз – грижі, протрузії, сколіоз, остеохондроз, також наслідки падінь, травм. Бувають ще компресійні переломи, які, знову ж таки, часом відбуваються при мануальній терапії.

У мене було багато проблем: сколіоз, грижі міжхребцевого диску, вибиті хребці, які блокували нервову систему. Зміщені на стільки, що поперековий відділ хребта був майже під ребрами. Костянтин Степанович вилікував мене повністю і позбавив від усіх цих проблем, дуже йому вдячна. Пацієнтка Міла.

Чи можна повністю вилікувати давні проблеми з спиною, які турбують людину вже роками?

Можливо, є просто вікова категорія. Якщо це люди за 70, то вже трохи важкувато. А до цього віку, від народження фактично (наймолодшій моїй пацієнтці 2 місяці), була і вагітна пацієнтка, на 7 місяці, вона навіть не могла підніматися самостійно, їй хотіли робити кесерів розтин. Але після мого лікування, гінекологія запросила мене зробити висновок, і я визначив, що жінка вже може народити самостійно. Так і сталося, пологи пройшли добре, дитина і жінка здорові. Тому, є лікування від народження (якщо є якійсь ускладнення, проблеми) ідо 70 років. Поставити усі суглоби на місце і усе вилікувати повністю можна.

Звернулася до Костянтина, коли син у 8 місяців не сидів і не повзав самостійно. Після першого огляду лікар побачив у чому причина і ми розпочали лікування. Вже після другого масажу, були помітні зміни, не кажучи вже про кінцевий результат, загалом, дуже хороші враження! Костянтин професіонал своєї справи, уважний і знає підхід навіть до маленьких діток, тому однозначно рекомендую Костянтина Овчарука, як чудового спеціаліста!. Пацієнтка Оля.

З якими техніками лікування ви працюєте?

В даній сфері лікування, сказати, що працюю з однією технікою, буде неправильно. До кожної людини свій підхід, тому що в кожної людини своє захворювання. Якщо вегетативні розлади, то сама процедура відбувається дуже м’ягко, тому що там порушення між нервовою системою і м’язовою системою, в таких випадках потрібно дуже обережно лікувати. У спортсменів інші проблеми, відповідно інші техніки та методика. Я підбираю метод кращий для конкретного пацієнта, щоб лікування було дієвим. Успіх для мене – це 90%, 100% я не можу ніколи дати. Хоча був у мене пацієнт, який займався скало лазінням і мав травму в дитинстві (впав з скали), але він далі продовжував цим займатися. Я його лікував, після цього вже пройшов певний період, і можу сказати, що воно пройшло успішно. Звичайно, є ще певні порушення, тому що травми були серйозні, але він періодично у мене з’являється, тому що важко працює і лікуванням він задоволений.

У Костянтина свій стиль, через травму в мене регулярно виникають проблеми із спиною, але після курсу масажу у нього, мені стає значно краще. Пацієнт Володимир.

Чи можуть бути якійсь протипоказання для масажу?

Звісно можуть. Наприклад, якщо людина побувала у недосвідченого лікаря, який суттєво їй нашкодив, або мала оперативне втручання, під час якого, наприклад було встановлено підтримуючу шпицю для хребта, але часто це не виправдана операція і після неї стає гірше. Тому, краще все ж масажі.

На масаж потрібно йти лише коли є виражені проблеми, чи для профілактики також?

В мене, наприклад, якщо людина виліковується їй надалі вже не потрібні масажі. Єдине, що потрібно, це раз в 1 чи 5 років з’являтися для того, щоб робити профілактичний огляд. Зазначу, що лікувальний масаж просто так робити категорично заборонено. Тому що, при звичайному масажі не задіюють глибокі тканини, лише частково середні, адже він профілактичний, а ось лікувальний напряму зв’язаний з причиною (суглоби, зв’язки), тому є досить глибоким. Отже, для кожної людини – потрібен особливий підхід, щоб обрати потрібну саме для неї техніку лікування.

Чи плануєте якійсь проекти найближчим часом?

Планую. Незабаром розпочнеться соціальний проект у садочку для дітей-сиріт. Допомагатиму з іншими лікарями діткам бути здоровими. Профілактично-лікувальна програма і безкоштовний огляд для усіх дітей, можлива присутність дорослих. Визначатимемо причини в опорно-руховому апараті, які призвели до патологій, а також які органи відповідно до інервації спинного мозку страждають. Напрямок проекту: лікувально-профілактичний масаж з використанням м’ягких технік мануальної терапії та лікувальна фізкультура. За участю кваліфікованих спеціалістів. А також, лікування для дітей-сиріт безкоштовне.

Тому, не затягуйте з лікуванням і звертайтеся лише до професіоналів своєї справи. Лікар-масажист Костянтин Овчарук працює за адресою Хмельницьке шосе 12/69, записатися на прийом можна за номером телефону +380983427590.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#масаж #масажі #масажист #спина #хребет #хвора спина #лікар #грижі #сколіох #протрузії
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...