![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Реклама
13:21, 4 вересня 2019 р.
"Монстри та пірати" у Кам'янці-Подільському
Реклама
!["Монстри та пірати" у Кам'янці-Подільському "Монстри та пірати" у Кам'янці-Подільському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цирк "Shekera" з гастролями в місті - Кам'янець-Подільський!
А ви готові сісти на корабель, який захоплять справжнісінькі пірати? Готові побачити величезного восьминога з шестиметровими щупальцями, а потім потрапити у підводне царство та познайомитися з його неймовірними мешканцями? Якщо так, тоді вам до цирку на воді "Shekera".
Тільки у новій програмі "Монстри та пірати" ви зможете побачити, як пірати-батутисти захоплять корабель та відправлять його у морські глибини.Разом з екіпажем піратської шхуни ви зустрінетеся з фокусниками та жонглерами, побачите, як повітряні гімнасти перетворяться на неонових рибок, поринете у чарівний світ підводного царства.На глядачів чекає справжня підводна феєрія, фаер-шоу, неймовірні блискавки Мега Тесла-шоу та неонове різнобарв’я.
Стережіться, у програмі "Монстри та пірати" ховається величезна медуза з двометровими щупальцями-блискавками.
З 5 по 8 вересня Кам'янець-Подільський вперше побачить справжній цирк на воді. Купити квитки на наше шоу Ви зможете: Центральна каса цирку - біля "ЕПІЦЕНТРУ", з 9:00 до 20:00; номер каси цирку: +38 (066) 700 70 55; +38 (068) 700 70 55.
Ми з нетерпінням чекаємо Вас на шоу! І будьте впевнені - краще один раз побачити, ніж 100 разів почути!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі