• Головна
  • Стан води у місцях масового відпочинку кам'янчан
14:57, 2 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Стан води у місцях масового відпочинку кам'янчан

Фото: "Дністровська рів'єра"

Фото: "Дністровська рів'єра"

Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" продовжує моніторингові дослідження води водоймищ з місць масового відпочинку населення міста та району.

Взято зразки води з пляжів вілли "Дві ріки" с. Велика Слобідка (річка Мукша), готельного комплексу Дністровська Рів’єра (річка Дністер), табору Бакота (р. Дністер Бакотська затока) та бази відпочинку Смотрич с. Устя (р. Смотрич), повідомляє завідуюча Кам’янець-Подільським міськрайоннимвідділом ДУ "Хмельницький обласнийлабораторний центр МОЗ України" Ю. Магдюк.

За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень збудники інфекційних захворювань у зразках річкової води усіх пляжів не виявлені, кількість лактозо-позитивних кишкових паличок (індекс ЛКП), колі-фаги в межах норми, що за епідемічними показниками безпеки відповідає вимогам додатку №11 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.1996 року №173. Згідно наказів МОЗ України від 30.05.1997 року №167 "Про удосконалення протихолерних заходів в Україні" та від 17.05.2001 року №188 "Про зміни обсягу досліджень на холеру" з 1 червня до кінця вересня поточного року Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ згідно "Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища… на 2019 рік" двічі на місяць проводить дослідження зразків води у семи паспортизованих точках забору.

Стічні води відбираються в інфекційних відділеннях міської лікарні та ЦРЛ, а також на міських очисних спорудах. Поверхневі води відбираються у 4-х точках:

  • річка Дністер с. Устя Кам’янець-Подільського району 1 км вище господарсько-питного водозабору міста Кам’янця-Подільського;
  • річка Смотрич Смотрицький каньйон м. Кам’янець-Подільський;
  • річка Дністер с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району;
  • річка Смотрич с. Устя Кам’янець-Подільського району.

У відібраних зразках води станом на 20 серпня поточного року збудник холери (холерний вібріон О1) не виділений.

Читайте також:"На Кам'янеччині кір відправився на канікули"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#холела #лабораторія #вода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...