• Головна
  • Сучасна стоматологія «Люмі-дент» на Оболоні в Києві
Новини компаній
15:00, 2 вересня 2019 р.

Сучасна стоматологія «Люмі-дент» на Оболоні в Києві

Новини компаній

Кожна людина хоче виглядати привабливо. Без білосніжної та красивої посмішки - це неможливо. Від здоров'я зубів залежить не тільки приваблива зовнішність, але і загальний стан здоров'я людини.

Якщо не дотримуватися елементарних правил гігієни рота, то може порушитися функціонування внутрішніх органів людини. При «жахливому» стані зубів можна стверджувати, що присутнє захворювання серцево-судинної системи або органів шлунково-кишкового тракту.

У роті знаходиться безліч шкідливих мікроорганізмів, які можуть потрапити в кровообіг. Внаслідок чого порушується робота серця і погіршується самопочуття. Щоб зберегти своє здоров'я фахівці рекомендують систематично відвідувати стоматолога - це знизить ризик розвитку багатьох захворювань.

Стоматология на массиве Оболонь «Люми Дент» - професійне рішення стоматологічних проблем

Стоматология Оболонь «Люми-дент» входит в сеть стоматологичных клиник «Люми-дент» в Киеве. Завдяки високому професіоналізму наших лікарів є можливість вирішити будь-яку стоматологічну проблему наших клієнтів. Стоматологи систематично покращують свої знання - стажуються в Європі і Америці. Ми застосовуємо інноваційні методи для вирішення головних завдань, а саме:

  1. Хірургічну операцію здійснюємо в сучасній операційній. Під час маніпуляції больовий синдром відсутній, оскільки доктор застосовує комп'ютерну анестезію STA.

  2. Інтраоральна камера необхідна для того, щоб оцінити результати «до» і «після» лікування. Фіксується весь процес терапії.

  3. Лікарі здійснюють операції будь-якої складності з високою точністю. Застосовується дентальний мікроскоп в ході хірургічного втручання.

В «Люми-дент» www.lumident.kiev.ua/stomatologija-obolon можна здійснити ретельну діагностику за допомогою: рентгена, томографа і радіовізіографа. Суперсучасна зуботехнічна лабораторія і професіоналізм наших працівників - це те, що дозволяє виготовити високоякісний зубний протез.

Переваги співпраці з нами

Стоматология на Оболони в Киеве - це установа, де створені максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. У клініці працюють виключно фахівці, які мають великий досвід роботи в даній сфері.

Ми вирішуємо стоматологічні проблеми дітей і вагітних жінок. Імплантація та протезування зубів виконується на професійному рівні. Крім того:

  • відбілюємо зуби безпечним методам, що забезпечує збереження емалі;

  • здійснюємо ефективну терапію зубних хвороб;

  • в найкоротші терміни виправимо прикус.

Стоматологическая клиника Люми-дент на Оболонивідрізняється від інших клінік високим професіоналізмом і надійністю. Клієнтам надаються ультрасучасні види послуг:

  • терапія зубів під мікроскопом;

  • лікування уві сні;

  • моделювання посмішки за допомогою комп'ютера.

Ми здійснюємо пластику і плазмоліфтінг ясен. Для цього використовується гіалуронова кислота. У клініці є все для комфортного перебування пацієнтів. Здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і беремо до уваги їхні побажання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...