• Головна
  • Волонтери з Великобританії, Ірландії та Польщі вчать дітей на Хмельниччині
14:26, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Волонтери з Великобританії, Ірландії та Польщі вчать дітей на Хмельниччині

Фото: Громадської ініціативи "GoGlobal"

Фото: Громадської ініціативи "GoGlobal"

З 12 по 23 серпня по всій Україні відбуваються табори "GoCamp", в яких іноземні волонтери навчають українських дітей під час літніх канікул іноземним мовам, критичному мисленню, креативності, лідерству та підприємництву.

111 іноземних волонтерів з 31 країн світу приїхали в українські міста та села України, аби допомогти дітям опанувати англійську, французьку та німецьку мови, повідомляє пресс-лужба громадської ініціативи "GoCamp".

В Хмельницькій області цього серпня волонтерять три іноземці — Найл Херрон з Ірландії, Кальвін Максвелл з Великобританії та Олександра Буковчик-Странц із Польщі.

Зокрема волонтери працюють на Хмельниччині у:

  • м. Славута (Культурно-просвітницький центр "Освітнє крило"). Волонтерка з Польщі.
  • с. Білогородка (Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Волонтер з Ірландії.
  • м. Білогір'я (Білогірський ліцей ім. І.О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області). Волонтер з Великої Британії.

Іноземці переважно волонтерять у віддалених селах чи містах. Мешканці сільської місцевості часто бачать іноземного волонтера — вперше. Ключове завдання волонтера полягає у спілкуванні іноземною мовою зі школярами – англійською, німецькою чи французькою. Мова спілкування залежить від преференції дітей та мовної спеціалізації школи. Волонтери знайомлять школярів із культурою власної країни, традиціями та елементами побуту. Розказують, як їм вдалося вивчити нову мову, які країни встигли відвідати та що таке волонтерство. Крім вивчення іноземних мов та обміну культурами, волонтери разом з місцевим учителем мотивують дітей думати критично та креативно, зокрема завдяки тематичним програмам для учнів різного віку.

Для дітей середніх класів передбачено програму, яка допомагає розвивати креативність. Від основ образотворчого мистецтва до азів стрит-арту, від читання книжок до розбору сценаріїв – ці компоненти наскрізні й мають розвивати творчий погляд на буденні ситуації.

Учні старших класів розвивають підприємницький хист та працюють над прототипами мобільних додатків, які вирішують певні соціальні проблеми. Програму розробляв оператор мобільного зв'язку "Київстар" спеціально для "GoCamp", вона містить покрокові інструкції із запуску власного бізнесу.

Для дітей, які живуть у невеликих містах та селах, діє програма "Школа – серце громади", яка перетворює школу на хаб: учитель, волонтер та школярі втілюють проекти для поліпшення умов життя в громаді. Ініціаторами програми з громадянської активності в школах виступив агроіндустріальний холдинг "Миронівський хлібопродукт".

Після завершення літніх мовних таборів іноземні волонтери зазвичай стають культурними послами України у світі, розповідаючи про неї на різних континентах світу.

Нагадаємо, "GoCamp" – це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, якій вдалось за 4 роки змотивувати приїхати в Україну понад 1000 іноземних волонтерів з 70 країн світу, аби допомогти українським школярам подолати мовний бар’єр та відкрити світ глобальний світ можливостей. Цього літа програма GoCamp отримала міжнародну нагороду “Sustainability Awards 2019” за лідерство у сфері сталого розвитку. Так відзнаку освітня програма зуміла виборити завдяки партнерству з телекомунікаційною компанією "Київстар".

Читайте також:"На річці Смотрич врятували двох чоловіків"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#GoCamp #табір #волонтери #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...