• Головна
  • У Кам'янці-Подільському проінспектували хід будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти держбюджету
09:35, 13 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському проінспектували хід будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти держбюджету

Реконструкція приміщення під розміщення лікувального діагностично – консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №...

Реконструкція приміщення під розміщення лікувального діагностично – консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 в Кам’янці-Подільському

Цьогоріч для Хмельниччини у державному бюджеті передбачили понад 1 млрд 268 млн грн на реалізацію інвестиційних проектів.

Про це повідомляють в управлінні регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації. З них уже профінансовано більше 708 млн грн, а освоєно станом на 1.08.2019 уже понад 368 млн грн. Управлінням здійснюється постійний моніторинг темпів освоєння коштів субвенцій з державного бюджету. Особлива увага також приділяється контролю за дотриманням термінів виконання робіт та вимог щодо їх якості, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Саме з цією метою 6 серпня начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир спільно із інженером ДП "Хмельницька обласна служба єдиного замовника" Олександром Бондарчуком з робочим візитом побувала у низці районів області.

Так, посадовці ознайомилися з ходом будівельних робіт на двох об’єктах, що фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку: дитячому садочку в с. Вербка Кам’янець-Подільського району, Гуменецької ОТГ та приміщенні під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру і фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 в Кам’янці-Подільському.

У Кам'янці-Подільському проінспектували хід будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти держбюджету, фото-1

На фото: Реконструкція дитячого садочка в с. Вербка

На реконструкцію дитячого садочка в с. Вербка у 2019 році передбачено фінансування в сумі 2 млн 93 тис. грн. На сьогодні з них вже використано 800,175 тис. гривень. За рахунок цих коштів тут виконано роботи із заміни дахового перекриття, зведено фундамент під прибудову, що слугуватиме актовою залою, розпочато утеплення приміщення.

4 млн 246 тис. грн з ДФРР передбачено на реконструкцію приміщення під розміщення лікувального діагностично–консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 в Кам’янці-Подільському. З них використано 1 млн 283 тис. грн. Станом на 2 серпня відремонтовано кабінети 4 поверху та частково 2-го, розпочато утеплення приміщення.

На постійному контролі в управлінні регіонального розвитку та будівництва ОДА перебуває будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини в сільській місцевості, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. У ході поїздки Віра Бригадир побувала на шести об’єктах будівництва амбулаторій.

У Кам'янці-Подільському проінспектували хід будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти держбюджету, фото-2

На фото: Перегінська АЗПСМ

Зокрема, посадовці проінспектували будівництво Перегінської (с. Перегінка Ярмолинецького району, Балинської (с. Балин Дунаєвецького району Смотрицька об’єднана територіальна громада), Рахнівської (с. Рахнівка Дунаєвецького району, Дунаєвецька міська ОТГ), Голосківської (с. Голосків Кам’янець-Подільського району, Гуменецька ОТГ), Вихватнівської (с. Вихватнівці Кам’янець-Подільського району, Китайгородська ОТГ) та Шутнівської амбулаторії (с. Шутнівці Кам’янець–Подільського району, Слобідко-Кульчієвецька ОТГ).

На фото: Рахнівська АЗПСМ

Ще одним із напрямків виїзної перевірки був контроль якості виконання поточного середнього ремонту доріг комунальної власності у Кам’янці-Подільському, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. У 2019 році для міста передбачено фінансування за рахунок вказаної субвенції в сумі 5,4 млн грн, станом на 06.08.2019 використано 4,1 млн грн.

На фото: вул. Шевченка, м. Кам’янець-Подільський

Довідково. Інформація щодо використання коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів по Хмельницькій області на 2019 рік.

Читайте також:"У Кам'янці розпочинають будівництво підземного торгівельного центру"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інспекція #гроші #держбюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...