• Головна
  • На Кам'янеччині підприємець забруднює Дністер стічними водами
12:22, 9 серпня 2019 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині підприємець забруднює Дністер стічними водами

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Мальовничі краєвиди Дністра не можуть не захоплювати. Іноді, по можливості, коли просто споглядаєш спокійний плин річки, буяння трав на берегах, зелень лісів, то думки вириваються у безкінечну мандрівку, а у серці з’являється незвичне умиротворення.

Тому не дивно, що вздовж Дністра є безліч баз відпочинку, зелений туризм сьогодні процвітає, кожен мандрівник може знайти для себе затишне місце для дозвілля. На перший погляд такий розвиток подій мав би стати гарною передумовою для розвитку територій. Але є факти, що зводять його нанівець.

Ми звикли критикувати місцеву владу та й владу загалом за усі недоліки, у той же час ми хочемо європейські дороги і комфорт, але забуваємо, що за все потрібно платити. Ми фінансуємо державу через податки, хочемо відповідно, щоб вона піклувалась про нас, але намагаємось тих податків уникнути. Потрібно зрозуміти, що обманюючи державу, ми обманюємо самі себе. Яскравим прикладом є те, як сьогодні працює "зелений туризм". Туристичний збір мав би йти до місцевого бюджету, а місцевий бюджет фінансувати місцеві потреби, розвиток інфраструктури і т.д. В реальності ми маємо ситуацію, коли підприємливі громадяни працюють у "тіні", бюджет втрачає кошти, а інфраструктура не може розвиватись, бо нема чим її профінансувати.

Прикрий факт став недавно відомим у Жванецькій сільській раді. Жителі громади, яким стало несила терпіти свавілля "сусіда-господарника", звернулись до сільського голови зі скаргою про те, що у селі Слобідка-Малиновецька горе-господар, який вирішив заробляти на зеленому туризмі, перейшов усі межі, коли перекрив шлагбаумом доступ односельцям до берега річки, а пожежникам, в разі необхідності, до води, та мало того, він ще й "оригінально" вирішив ситуацію з утилізацією каналізаційних стоків, які просто стікають з крутого схилу прямо у Дністер. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Жванецька ОТГ.

Звісно керівництвом громади такий зухвалий вчинок не міг бути проігнорованим, тому за розпорядженням сільського голови Криворучко Тетяни Володимирівни була створена комісія з представників сільської ради, НПП "Подільські Товтри", працівників поліції та працівників Держпродспоживслужби. Членами комісії було зафіксовано факти серйозних порушень: відсутність будь-якої документації на право власності на землю, будівлі, дозволи на ведення підприємницької діяльності. Також було виявлено зовнішній септик з можливою системою відкачки нечистот до річки. Наразі власник жодних документів до сільської ради не надав, тому проводиться підготовка звернень до відповідних контролюючих органів з метою притягнення порушника до відповідальності.

Тож давайте ставати свідомими громадянами своєї країни та грати за правилами, а невдовзі зможемо побачити ті зміни, які так сильно жадаємо.

Читайте також: "Непотрібне маля: жінка позбулася новонародженої дитини, запакувавши та сховавши у шафі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стічні води #зелений туризм #забруднення дністра
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...