• Головна
  • Центр розмінування з робочим візитом відвідали представники ОБСЄ в Україні
12:34, 2 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Центр розмінування з робочим візитом відвідали представники ОБСЄ в Україні

Фото: Олег Гомілко

Фото: Олег Гомілко

1 серпня Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України з робочим візитом відвідали Координатори проектів ОБСЕ в Україні та представник Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування.

Метою зустрічі було узгодження дій в межах проекту "Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності".

Візит розпочався з ознайомлення гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Під час презентації, начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков розповів про структуру й призначення військової частини, поінформував гостей про роботу органів сертифікації та інспектування Центру розмінування в сфері протимінної діяльності.

Також участь у роботі делегації взяв начальник відділу протимінної діяльності – заступник начальника Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Руслан Берегуля.

Подібні зустрічі дають можливість вивчення позитивного досвіду створення системи протимінної діяльності в провідних державах світу та розвитку її в Україні, - підкреслив полковник Руслан Берегуля.

На завершення представники обох сторін обговорили питання щодо перспектив обопільної співпраці та взаємодії у даному напрямку.

Читайте також: "Третього серпня розпочинається сезон полювання на пернату дичину"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#представники обсє #центр розмінування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...