• Головна
  • На вирішення проблеми ліфтів у Кам'янці-Подільському потрібно 30 мільйонів гривень
Політична новина
10:40, 16 липня 2019 р.

На вирішення проблеми ліфтів у Кам'янці-Подільському потрібно 30 мільйонів гривень

Політична новина
Фото: "tsn.ua"

Фото: "tsn.ua"

З року в рік мешканці багатоквартирних будинків потерпають від несправних ліфтів. Застаріле обладнання та зношені кабіни – це лише частина комунальної проблеми. А ліфт є небезпечною і конструктивно складною підйомно-технічною спорудою.

Питання зношеності ліфтів виникло не сьогодні, а є проблемним вже котрий рік поспіль. Адже не слід забувати, що термін експлуатації ліфта становить 25 років. Потім же він потребує повного відновлення, в кращому випадку взагалі заміни. І забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтів є надзвичайно важливою соціальною проблемою.

Саме тому на це безпосередньо і звертає на сьогодні увагу народний депутат Володимир Мельниченко під час роботи постійних комісій Верховної Ради. На жаль, місцевий бюджет Кам’янець-Подільської міської ради не може собі дозволити виділити майже 30 мільйонів гривень на утримання і ремонт ліфтів. Це є досить значна сума, а термінового ремонту потребують в місті на сьогодні 83 ліфти з 256. Після нещодавньої проведеної планової перевірки цих 83 ліфти мають бути призупинені з забороною експлуатації. Володимир Володимирович гостро переймається цим питанням, тому що найбільше від несправності ліфтів потерпають у повсякденному житті люди з обмеженими можливостями, інваліди, жінки з дітьми та люди похилого віку. Особливо ті, які проживають на верхніх поверхах.

Несправності в роботі ліфтів є не лише проблемою в нашому місті. До прикладу в м. Хмельницький з нещодавно зупинили роботу 200 ліфтів. Що говорить про те, що дана проблема має загальний соціальний характер на державному рівні.

Володимир Мельниченко зазначає, що неодноразово варіанти вирішення цього питання обговорювалося з міським головою Михайлом Сімашкевичем та депутатським корпусом міської ради. Адже, дійсно для того, щоб винайти необхідну суму коштів потрібно прикласти чимало зусиль. І це потребує не одного року.

На сьогодні вдалось віднайти кошти та зробити ліфти у будинках на вулицях Гагаріна, 73, 81, Героїв Небесної Сотні, 12.

На вирішення проблеми ліфтів у Кам'янці-Подільському потрібно 30 мільйонів гривень, фото-1

Фото: Володимир Володимирович зустрівся із мешканцями будинку на вул. Гагарніа, 73

За словами Володимира Володимировича, завдяки спільній і наполегливій роботі буде можливість досягти необхідного результату. Володимир Мельниченко зазначає:

Я буду цю проблему поступово вирішувати. Для мене безпека і комфорт наших жителів завжди було і буде пріоритетним. Сума 30 мільйонів велика. Для отримання цих коштів максимально докладу своїх зусиль і можливостей. Мої колеги знають мою наполегливість в цьому плані і думаю що за 3-4 роки нам все вдасться. Для цього я буду залучати кошти як державні так й обласні. Народний депутат прикладе всі сили, для того, щоб забезпечити безпеку мешканців багатоквартирних будинків при користуванні ліфтами, уникнути аварій та небезпечних ситуацій у багатоповерховому житловому фонді міста та забезпечити рівні можливості мешканців щодо якісного отримання житлово-комунальних послуг. Потрібно багато гарних справ зробити разом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліфти #Володимир Мельниченко #депутат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...