• Головна
  • Кам'янецька прокуратура виявила факт заниження оренди землі у 20 разів
16:03, 15 липня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янецька прокуратура виявила факт заниження оренди землі у 20 разів

Фото: "Держгеокадастр"

Фото: "Держгеокадастр"

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують активну роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що на підставі розпорядження Дунаєвецької районної державної адміністрації у 2005 році одному із фермерських господарств передано в оренду більш ніж 48 га землі, розташованої на території Дунаєвецької міської ради. За використання землі господарство сплачувало до бюджету визначену договором орендну плату в сумі 13,5 тис. грн в рік. Водночас нормативна грошова оцінка землі на цей час суттєво змінилась. Тому відповідно до вимог податкового та земельного законодавства розмір плати за землю цієї категорії підлягав перегляду.

У зв’язку із цим Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою перед Дунаєвецькою міською радою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства. В результаті орендар погодився на пропозиції міської ради, про що сторони підписали додаткові угоди. Відтак, за втручання органів прокуратури річний розмір орендної плати за використання цієї ділянки збільшено до 163 тис. гривень.

Читайте також:"У Кам'янці 240 військовослужбовців склали присягу"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кого б хотіли бачити у політиці?
проголосувало 148 відвідувачів
Нові обличчя.
20,9%
Кваліфікованих спеціалістів.
32,4%
Чесних людей.
46,6%
#прокуратура #земля #оренда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...