• Головна
  • Ой на Івана, та й на Купала у селі Оринин громада гуляла
17:02, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

Ой на Івана, та й на Купала у селі Оринин громада гуляла

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

6 липня, уже традиційно, у відпочинковому комплексі "Перевесло", що у селі Оринині, відбувалися купальські народні гуляння.

Івана Купала – свято, в якому міцно переплелися язичницькі та християнські традиції, що надає йому незбагненного магнетизму. З ним пов’язано безліч повір’їв, ворожінь та вірувань. Так, в купальську ніч дівчата пускали вінки на воду: куди чий вінок припливе – звідти й нареченого чекати. Хлопці майстрували символічні Купайла та Марену, навколо яких водили хороводи. Невід’ємним атрибутом свята було й залишається купальське вогнище, через яке молоді люди стрибали, аби очиститися від усього злого.

Всі ці обряди можна було спостерігати й під час народних гулянь в Оринині. Розпочалися вони традиційно після офіційної частини, в якій взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова райдержадміністрації Василь Сукач та депутат обласної ради Василь Строяновський, повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської РДА.

Автентичності святу додали й виступи колективів та виконавців із Хмельницької та Чернівецької областей. Як і годиться, завершилися народні гуляння пізно ввечері, осяявши небо купальськими багаттями.

Читайте також:"Статистика інфекційних захворювань кам'янчан за перше півріччя"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кого б хотіли бачити у політиці?
проголосувало 148 відвідувачів
Нові обличчя.
20,9%
Кваліфікованих спеціалістів.
32,4%
Чесних людей.
46,6%
#Івана Купала #Оринин #народні гуляння
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...