• Головна
  • Колесо справедливості: кам'янчанин, якого затопили, в результаті отримав штраф
14:20, 5 липня 2019 р.

Колесо справедливості: кам'янчанин, якого затопили, в результаті отримав штраф

Фото: КП "Міськтепловодоенергія"

Фото: КП "Міськтепловодоенергія"

26 червня у приймальню КП "Міськтепловодоенергія" звернувся мешканець Кам'янця-Подільського Н., який проживає в будинку №12 по вул. Хмельницьке шосе із заявою про проведення комісійного обстеження і складання акту залиття його квартири №84.

Вимогу заявника було одразу виконано і факт залиття підтвердився. Однак, після надання доступу до трубопроводу і зняття підвісної пластикової стелі, виявилось, що скаржник самовільно та самочинно в перекритті між поверхами приєднав рушникосушку власної квартири до зворотного трубопроводу системи теплопостачання за допомогою гнучкого шлангу китайського виробництва. Діаметр перерізу шланга становив 7 мм, а діаметр трубопроводу - 15 мм, повідомляє прес-служба "Міськтепловодоенергії".

Своїми необдуманими діями мешканець здійснив несанкціоноване втручання: вдвічі завузив діаметр проходження теплоносія, чим спричинив розбалансування системи централізованого опалення в будинку.

Сусіди з квартири, поверхом вище, шість років скаржилися на холодні батареї до КПМТВЕ і до міського голови; скандал роздували у соцмережах, вдаючись до ненормативної лексики на адресу директора Валерія Гордійчука, в той час як фахівцям з ДП "Тепловода" не вдавалося з'ясувати і усунути причину, - зазначає прес-служба.

За результатами роботи комісії мешканцю виписаний штраф і припис відновити систему центрального опалення будинку.

Внутрішньобудинкова система опалення багатоквартирного будинку – це складна гідравлічна конструкція, що вимагає розробки проектної документації, грамотного монтажу та налагодження. Самовільне втручання та зміни у внутрішньобудинковій системі опалення заборонені згідно чинного законодавства. Ці дії негативно впливають на гідравлічне регулювання будинку, що спричиняє неякісне надання послуг з центрального опалення іншим споживачам будинку і тягнуть за собою відповідні штрафні санкції.

Читайте також:"У Хмельницькій області стартувала жнивна кампанія - 2019"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кого б хотіли бачити у політиці?
проголосувало 148 відвідувачів
Нові обличчя.
20,9%
Кваліфікованих спеціалістів.
32,4%
Чесних людей.
46,6%
#опалення #скарга #Міськтепловодоенергія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...