• Головна
  • Чи безпечно купатись на пляжах Кам'янеччини?
10:00, 3 липня 2019 р.
Надійне джерело

Чи безпечно купатись на пляжах Кам'янеччини?

Фото: Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України"

Фото: Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України"

Кам'янець-Подільським міськрайонним відділом ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" проведено перевірку безпечності водних артерій Кам'янеччини.

Лабораторним дослідженням 18-25.06.19 р. зразків річкової води з пляжів вілли "Дві ріки" с. Велика Слобідка (що на річці Мукша), готельного комплексу "Дністровська Рів’єра" с. Велика Слобідка (що на річці Дністер), табору "Бакота" (що в Бакотській затоці річки Дністер) та бази відпочинку "Смотрич" с. Устя (що на річці Смотрич) на фізичні, санітарно-хімічні, санітарно-мікробіологічні показники (відповідно до додатку № 11 до "Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів", затв. наказом МОЗ України від 19.06.1996 року № 173) констатовано: збудники інфекційних захворювань в зразках річкової води усіх пляжів не виявлені. Повідомляє лікар з гігієни дітей та підлітків Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України"  Н. Канарчук.

Всі досліджені фізичні, санітарно-хімічні, санітарно-мікробіологічні показники в зразках річкової води з пляжу бази відпочинку "Смотрич" с. Устя – в нормі. В зразках річкової води пляжів вілли "Дві ріки", готельного комплексу "Дністровська Рів’єра", табору "Бакота" фізичні, санітарно-мікробіологічні, більшість санітарно-хімічних показників – в нормі, за винятком показника хімічного споживання кисню, що завищений.

Результати досліджень надаються органам виконавчої влади, територіальному органу Держпродспоживслужби, власникам об'єктів з пляжами.

Читайте також:"Бруківка" і її цьогорічні сюрпризи"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пляжі #дослідження #Дністер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...