
11:57, 1 липня 2019 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі студенти - призери ІІ Європейських ігор

З 21 червня по 1 липня у столиці Білорусі Мінську пройшли ІІ Європейські ігри.
Студенти-спортсмени факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зуміли вибороти призові місцями на ІІ Європейських іграх, повідомляє спортклуб університету.
МСУМК Оксана Лівач виборола срібло у змаганнях з вільної боротьби, ЗМСУ Ігор Радівілов – дві бронзові медалі у вправах на кільцях та в опорному стрибку.
Читайте також:"З 8 липня квитки на потяг можна буде купувати за 60 днів"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 18 червня
15:15, 22 червня
2
08:52, 15 червня
Коментарі