• Головна
  • Громадськість Кам'янеччини звернулась до Володимира Мельниченка
14:00, 7 червня 2019 р.
Надійне джерело

Громадськість Кам'янеччини звернулась до Володимира Мельниченка

Фото: Володимир Мельниченко (Фейсбук)

Фото: Володимир Мельниченко (Фейсбук)

В державі розпочалась передвиборча кампанія, яка 21 липня має визначити, кому люди довіряють і які пріоритети для них є важливими. Обрання нового президента України спричинило бурхливу хвилю обговорень як негативних так і позитивних і його рішення щодо розпуску парламенту було прогнозованим і в той самий час не всім зрозумілим.

З 2012 року 193 одномандатний виборчий округ, до якого входять, м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони, представляє Володимир Мельниченко, якого обирали за мажоритарною системою голосування. Себе він позиціонував як самовисуванець, без будь-якої приналежності до партій. З цього ж таки року його двічі обирали депутатом Верховної Ради.

В місцевих друкованих ЗМІ від 31 травня Володимир Володимирович звернувся до виборців за порадою, чи потрібно йому балотуватись втретє.

Перш за все він подякував за підтримку і довіру, а також висловив свою позицію щодо проробленого ним як депутатом впродовж останніх 7 років. Завдання, які поставали перед ним були непрості, але більшість з них вдалося виконати. Адже першочерговим для Володимира Мельниченка є потреби та проблеми людей.

Володимир Мельниченко значно виділяється серед тих попередників депутатів, які представляли 193 ОВК у Верховній Раді. Напевне через його активність в житті людей. З початку своєї каденції як депутата на цей виборчий округ залучається величезна сума коштів з бюджетів всіх рівнів та з фонду регіонального розвитку. До прикладу за 2018 рік залучено 170 млн 580 тис. грн додаткових коштів із державного та обласного бюджетів, у 2017 році 47 млн. 263 тис. грн, на 2019 рік на вирішення найбільш нагальних проблем спрямовано 45 млн. грн, а це підтримка та допомога у розвитку: інфраструктури, культури, освіти, медицини, соціального захисту та спорту 193 ОВК.

Позачергові вибори до Верховної Ради України призначені на 21 липня 2019 року. У прес-службі народного депутата повідомили, що вже почали надходити звернення від громадських організацій, активістів міста та районів із проханням балотуватись втретє до Верховної Ради, адже результат роботи за сім попередніх років видно неозброєним оком. І на мою думку, було б дивно, якби такого звернення не було. Люди висловили свою підтримку і бажання бачити Володимира Мельниченка депутатом по 193 ОВК втретє. І вважають його єдиним гідним кандидатом на цю посаду.

Володимир Мельниченко завжди балотується як позапартійний, адже найголовніша його партія - це виборці м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького району.

Незмінне гасло кандидата "Можеш – поможи, маєш – поділись, дав слово – зроби" сповна характеризує Володимира Мельниченка як людину та його політичний орієнтир.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мельниченко #вибори #Верховна Рада #депутат
2,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...