Перелік вулиць прив'язаних до шкіл Кам'янця-Подільського

Перелік вулиць прив'язаних до шкіл Кам'янця-Подільського, Братиця Анастасія

Закінчився ще один навчальний рік у школярів, які успішно відправились на літні канікули. Але, вже зараз активно починається набір майбутніх школярів перших класів 2019-2020 навчального року.

Щоб допомогти батькам першачків із виборов закладу загальної середньої освіти журналісти "3849.com.ua" підготували перелік вулиць та шкіл, які їх обслуговують.

Зміни відбулись із прийняттям нового закону "Про освіту" який вступив у дію ще 28 вересня 2017 року. Разом з його прийняттям змінився і порядок прийому дітей до першого класу. За новим законом, за кожною школою закріплено певну територію. Майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи мають право на першочергове зарахування до неї. А вже 28 березня 2019 року було прийнято закон №318 "Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти".

Так, території обслуговування, закріплені за закладами загальної середньої освіти у Кам’янці-Подільському є такими:

СЗОШ №1

Площі: Вірменський ринок, Польський ринок, Руський ринок, Троїцька.

Вулиці: Вали, Вірменська, Госпітальна, Довга, Домініканська, Замкова, Зантуська, Зарванська, Іоанно-Предтеченська, Кузнечна, Михайлівський узвіз, Онуфріївська (№ 7-29), Петропавлівська, Поштовий узвіз, П’ятницька, Реміснича, Руська, Старобульварна, Старопоштовий узвіз, Татарська, Тринітарська, Троїцька, Успенська, Францисканська.

Провулки: Гімназійний, Миколаївський, Михайлівський, Тісний, Комендантський.

ЗОШ №2

Проспекти: Грушевського (№ 42-44 парні).

Вулиці: Гагаріна (№ 51-61 непарні), Гастелло, Єрмака, Князів Коріатовичів (усі № парні), Матросова, Огієнка (№ 52-58 парні, № 53-59 непарні).

Провулки: Чкалова, Павла Стрельчука.

НВК №3

Проспекти: Грушевського (№ 33-39 непарні, № 41, 41Б, 60-80).

Вулиці: Годованця, Івана Франка, Крип’якевича, Кулика, Лермонтова, Лесі Українки (№ 66-70 парні, № 85-122), Маршала Харченка (№ 1-22), Мічурінська, Панівецька, Південна, Слєпньова, Шевченка (№ 30-46 парні, № 69-113).

Провулки: Загородній, Проектний, Прорізний, Слєпньова.

СЗОШ №5

Проспекти: Грушевського (№ 31, 31А, 50-58 парні).

Вулиці: Гагаріна (№ 56-60 парні, № 63-89 непарні), Берлін Люби, Водоп’янова, Гагенмейстера, Гунська, Дачна, Драй-Хмари, Каманіна, Карвасари, Кренкеля, Леваневського, Лесі Українки (№40-62, №75-79 непарні), Ляпідевського, Нагірна, Огієнка (№ 38-48 парні), № 63-94), Річна, Середня, Сіцинського, Уральська, 8 Березня, Шевченка (№ 31-65 непарні).

Провулки: Дороніна, Шевченка.

ЗОШ №6

Вулиці: Миру, Молодіжна, Проектна, Центральна, Нігинське шосе 1а,б.

ЗОШ №7

Вулиці: Дружби народів (№ 1-4), Миколи Гордійчука, (№ 13-33), Космонавтів, Нігинське шосе (№ 30-34 парні), Патріарха Мстислава, 30 років Перемоги.

Провулки: Північний, Віталія Васільцова, Сергія Бондарчука.

ЗОШ №8

Вулиці: Данила Галицького (№ 2-30 парні), Лесі Українки (№ 22-39), Шевченка (№15-29 непарні, № 22), Соборна (№ 2-18 парні), Князів Коріатовичів (усі № непарні).

НВК №9

Проспекти: Грушевського (№ 38, 40).

Вулиці: Гагаріна (№ 39-49), Данила Галицького (№ 1-13 непарні), Драгоманова, Огієнка (№ 20-51), Соборна (№ 1-33 непарні).

ЗОШ №10

Вулиці: Богуна, Ватутіна, Добролюбова, Короленка, Коцюбинського, Леонтовича, Лисенка, Мічуріна, Нігинське шосе (№ 1-29, 31-39 непарні), Павлова, Панфілова, Руслана Коношенка, Руданського, Саксаганського, Смірнова, Героїв Крут, Хмельницька, Хмельницьке шосе,Чернишевського, Черняхівського,Чехова, Мала, Корнєєва.

Провулки: Олександра Олеся, Голованевського-Барського, Гуменецький, Заводський, Короленка, Котляревського, Лисенка, Мічуріна, Павлова, Бастіонний, Хмельницький, Черняхівського.

ЗОШ №11

Вулиці: Видрівецький узвіз, Видрівка, Жванецьке шосе, Заболотного, Кіргізова, Злагоди, Некрасова, Об’їзна, Оринінське шосе, Олександра Удовиченка, Свідницького.

Провулки: Амбулаторний, Базарний, Довжоцький, Жванецький, Заболотного, Зелений, Кам’янецький, Колгоспний, Некрасова, Об’їзний, Оринінський, Панаса Мирного, Замковий, Попова, Свідницького, Спортивний, Топольського, Євгена Маланюка.

ЗОШ №12

Вулиці: Будівельників, Юрія Громового, Кривоноса, Устима Кармалюка, Максимчука, Маршала Харченка (№ 24-62), Праці, Старицького, Князя Володимира, Ценського.

Провулки: Будівельників, Крайній, Степовий.

НВК №13

Площі: Торгова.

Вулиці: Біланівська набережна, Бусигіна, Веліканова, Вутіша, Герцена, Збарського, Зіньковецька, Зіньковецька набережна, Зіньковецький тупик, Івана Сірка, ІсайїКам’янчанина, Каліська, Віктора Приходька, Ладигіна, Нігинське шосе (№ 38-44 парні, 41-61 непарні), Онуфріївська (№ 1-5), Підзамецький узвіз, Пушкінська (№ 1-30), Пушкінський узвіз, Північна (№ 1-77), Смотрицька, Суворова, Тімірязєва (№ 1-98), Укмергеська, Андрея Шептицького, Шевченка (№ 1-14, № 16-18 парні), Шмідта.

Провулки: Бульварний, Каньйонний, Романа Наглюка, Київський, Круглий, Спартака, Козачий, Біланівський, Семінарський.

НВК №14

Проспекти: Грушевського (№ 2-30 парні).

Вулиці: Гагаріна (№ 1-37), Лесі Українки (№ 1-18), Огієнка (№ 1-33 непарні, № 6-10 парні), Північна (№78-94), Пушкінська (№ 33-39 непарні), Тімірязєва (№ 100-144 парні), Героїв Небесної Сотні (№1-25).

Провулки: Миколи Флерка, Лагерний, Затишний, Сергія Мелимуки.

ЗОШ №15

Проспекти: Грушевського (№ 15-21 непарні, № 32-36 парні).

Вулиці: Вокзальна (№ 61-99), Привокзальна (№ 15-29 непарні, № 20-28 парні), Першотравнева, Данила Галицького (№ 15-21 непарні, 32), Пушкінська (№34 – 52 парні, № 41-53 непарні), Героїв Небесної Сотні (№ 26-52 парні).

ЗОШ №16

Проспекти: Грушевського (№ 1-13 непарні).

Вулиці: Вокзальна (№ 1-60), Індустріальна, Привокзальна (№ 2-18 парні, № 3-13 непарні), Північна (№ 96-112), Тімірязєва (№ 119-129 непарні, № 146-166), Героїв Небесної Сотні (№ 35-53 непарні).

Провулки: Привокзальний.

ЗОШ №17

Вулиці: Васильєва, Голосківська, Голосківське шосе, Гумениська, Дружби народів (№ 6-18), Нігинське шосе (№ 14-28 парні), Миколи Гордійчука (№ 1-11), Розвадовського, Проектна, 1, Проектна, 2, Проектна, 3, Проектна, 4.

Якщо на 31 травня кількість поданих заяв перевищує кількість місць, то до 1 червня зараховуються діти:

  • місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
  • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).

До 15 червня зараховуються всі інші діти за результатами жеребкування. Воно проводиться з 5 до 10 червня та є публічним.

Читайте також: "Над прірвою у рожі", або найсмачніші перли ЗНО-2019

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1271 перегляд в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073