• Головна
  • Кам'янецькі школярі взяли участь у заходах до Днів сталої енергії
08:55, 22 травня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі школярі взяли участь у заходах до Днів сталої енергії

Фото: Управління освіти і науки

Фото: Управління освіти і науки

Відповідно до Угоди Мерів з 16 по 17 травня 2019 року в міських закладах загальної середньої освіти  проведено заходи до Днів сталої енергії, що відбуваються щороку з метою інформаційної обізнаності молодого покоління у сфері енергоефективнос та навчають дітей бережливо відноситись до природних та енергетичних ресурсів.

У рамках заходів проведено круглі столи для учнів 7-11 класів на теми: "Альтернативні джерела енергії в Україні", "Енергозберігаючі технології. Їхній вплив на клімат".

Учні 9-10 класів СЗОШ №1 взяли участь у конференції "Підвищення енергоефективності теплових електричних станцій". 

Школярі НВК №3 виготовили буклети "Енергозбереження у побуті".

У СЗОШ №5 проведено єдиний урок з енергозбереження "Увімкни сонце – живи комфортно", організовано виставку плакатів "Твій дім –твої правила". Вчителі фізики СЗОШ №5, НВК №9 провели засідання Школи Енергії "Мій енергоефективний будинок" та тренінг "Практичні заходи з енергозбереження та їх застосування".

В актовій залі ЗОШ №10 діяла виставка "Енергозберігаючі технології. Їхній вплив на клімат". Школярі взяли участь у конкурсі малюнків "Діти за чисту енергію" та у конкурсі малюнків на асфальті "Енергозбереження очима дітей". Повідомляє Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

У ЗОШ №15 проведено інформаційні хвилинки "Економимо енергію разом", учнями 8-х та 10-х класів розроблені навчальні проекти "Енергозберігаючі технології".

Під час екскурсії учні ЗОШ №16  ознайомились з роботою твердопаливної котельні на альтернативному виді палива.

Проведені заходи свідчать про те, що сталі енергетичні технології й моделі поведінки цілком досяжні, життєздатні, ефективні для природного довкілля.

Читайте також: "БРДМ, котрий "допомагав рятувати людей", застряг у річці Смотрич"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дні сталої енергії #школа #угода мерів #енергоефективність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...