![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:28, 14 травня 2019 р.
Надійне джерело
Природознавці з усієї України вивчали флору Малого Полісся
![Фото: НПП "Мале Полісся" Фото: НПП "Мале Полісся"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: НПП "Мале Полісся"
У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася всеукраїнська практична ботанічна школа-семінар "Особливості дослідження рідкісних видів рослин", присвячена 90-річчю відомого ботаніка Л. В. Балашова.
Активну участь у заході взяли наукові співробітники НПП "Мале Полісся" Н.В. Кратасюк та О.В. Мнюх. Їм було чим поділитися, адже національний природний парк, де директором А.В.Сасюк, багато зробив і робить для вивчення флори й фауни Малого Полісся.
У форматі теоретичного і практичного турів, що проходили в лабораторних і природних умовах, науковці-природознавці з декількох регіонів України ознайомлювались із методикою вивчення онтогенезу рідкісних видів рослин і специфікою їх популяційних досліджень, аналізували геоботанічні аспекти дослідження, робили анатомо-морфологічні характеристики, вивчали GIS-технології та сучасні методи картування рідкісних видів рослин. Повідомляє прес-служба НПП "Мале Полісся".
Практичні й теоретичні етапи школи-семінару доречно комбінувалися з цікавими та пізнавальними екскурсіями, які проходили територіями НПП "Подільські Товтри" (Вербецькі Товтри, Смотрицький каньйон) та в ботанічному саду Подільського державного аграрно-технічного університету.
Читайте також: "На деяких вулицях Кам'янця перекриють рух автомобілів"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі