• Головна
  • На Хмельниччині у 3 ОТГ призначено вибори на 30 червня 2019 року
12:28, 22 квітня 2019 р.
Надійне джерело

На Хмельниччині у 3 ОТГ призначено вибори на 30 червня 2019 року

Фото: "otg.cn.ua"

Фото: "otg.cn.ua"

20 квітня ЦВК ухвалила 2 постанови про призначення перших та додаткових виборів в ОТГ на 30.06.2019 року.

До переліку громад, де призначено перші вибори, увійшла Плужненська ОТГ, перша ОТГ в Ізяславському районі області. Додаткові вибори призначено у Крупецькій ОТГ Славутського району та Розсошанській ОТГ Хмельниччини.

Зокрема, у постанові №846 від 20 квітня 2019 року "Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня 2019 року" йдеться про призначення у 66 ОТГ перших виборів із початком виборчого процесу 11 травня.

У постанові №847 від 20 квітня 2019 року "Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 30 червня 2019 року" зазначено про призначення додаткових виборів у 30 сільських і селищних радах із початком виборчого процесу 11 травня.

Як зазначає консультант з юридичних питань проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко, проведення виборів у Плужненській ОТГ стане завершальною точкою у процесі формування першої громади в Ізяславському районі, до якої увійдутьПлужненська сільська рада (села Плужне, Гаврилівка, Хотень Другий, Хотень Перший), М’якотівська сільська рада (села М’якоти, Велика Радогощ, Добрин, Закриничне, Мала Радогощ), Шекеринецька сільська рада (села Шекеринці, Нова Гутиська, Стара Гутиська).

Додаткові вибори у двох ОТГ Хмельниччини забезпечать селам, що приєднуються до Крупецької (Головлівська сільська рада (села Головлі, Нижні Головлі), Лисиченська сільська рада (села Лисиче, Дідова Гора, Потереба) та Розсошанської ОТГ (Шумовецька сільська рада (село Шумівці), нові можливості для розвитку в контексті реформи децентралізації.

На Хмельниччині у 3 ОТГ призначено вибори на 30 червня 2019 року, фото-1
На Хмельниччині у 3 ОТГ призначено вибори на 30 червня 2019 року, фото-2

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському визначено переможців дебатного турніру"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...