Результати міського огляду-конкурсу танцювальних колективів "Барвограй"

Фото: Артур Осадчук
Фото: Артур Осадчук

4 квітня в міському Будинку культури відбувся міський конкурс хореографічних колективів "Барвограй".

У конкурсі взяли участь 25 творчих колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представили 51 танцювальну композицію. Учасники змагались у трьох номінаціях: народна, бальна та сучасна хореографія та представили 46 хореографічних композицій.

Оцінювало конкурсантів журі у складі:

  • Старченко С.В., начальник управління освіти і науки, голова журі;
  • Васильянов Д.С., секретар міської ради, співголова.

Члени журі:

  • Гаврилюк П.В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури і туризму;
  • Кучерява О.А., викладач вищої категорії, викладач - методист Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв;
  • Манькевич Т.Б., викладач вищої категорії, викладач - методист Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв;
  • Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.
  • Корчук І.В., викладач хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.

Гран-прі конкурсу отримав зразковий ансамбль народного танцю "Гілея" ЗОШ №6, ЦДЮТ, керівник Інна Гілевська. 

Результати міського огляду-конкурсу танцювальних колективів "Барвограй", фото-1 Результати міського огляду-конкурсу танцювальних колективів "Барвограй", фото-2

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Результати конкурсу

Народна хореографія

Зразкові колективи

Молодша група

I місце - ЦДЮТ зразковий ансамбль "Гілея", американський танець в стилі "Кантрі", хореограф Гілевська Інна.

II місце  - ЗОШ №6 зразковий ансамбль "Гілея", дитяча полька, хореограф Гілевська Інна.

Середня група

I місце - ЦДЮТ зразковий ансамбль "Гілея", український народний танець "Гуцул", хореограф Гілевська Інна.

I місце - НВК №9 зразковий ансамбль "Світоч", чардаш, хореограф Федоряк Анастасія.

I місце - ЦДЮТ народний ансамбль "Апельсин", "Тапатіто" мексиканський танець, хореограф Ярослав Мельник.

III місце  - ЗОШ №15 зразковий ансамбль "Диво калинове", закарпатський танець, хореограф Грабчук Юрій.

Старша група

I місце - ЗОШ №6 зразковий ансамбль "Гілея", полька з бубном, хореограф Гілевська Інна.

II місце - ЦДЮТ зразковий  ансамбль "Горличка»", привітальний танець, хореограф Назаренко Дмитро.

Змішана група

II місце - ЗОШ №8 зразковий ансамбль "Горличка", "Березнянка" закарпатський танець, хореограф Назаренко Дмитро.

III місце - НВК №9 зразковий ансамбль "Сяйво", молдавський танець "Поама", хореограф Нагорна Олена.

Бальна хореографія

Молодша група

III місце - НВК №9 "Натхнення", вальс квітів, хореограф Рябокляч Ганна.

Старша група

II місце - ЗОШ №16, "Подаруй мені весну", хореограф Мельник Катерина.

III місце - НВК №13, "Мрія", хореограф Кіценька Ольга.

III місце - Військовий ліцей, віденський вальс, хореограф Рябокляч Анна.

Зразковий колектив

Молодша група

II місце - НВК №9 зразковий ансамбль "Світоч", "Менуети" класичний, хореограф Федоряк Анастасія.

Сучасна хореографія

Середня група

I місце - ЗОШ №10 ансамбль "Едельвейс", "Дивовижний світ Африки", хореографи Літинська Анна, Бойко Любов.

III місце  - ЗОШ №7 "ЕГО", "Резолюшен", хореограф Гаврилюк Денис.

III місце - ЗОШ №8 студія "Аджанта", "Ін Да Клаб", хореографи Хаджинська Тетяна, Дроздовська Ірина, Кисельов Юлій.

III місце - ЗОШ №12 "Акварель", "Музика оживає»", хореограф Пілець Богдана.

III місце - ЗОШ №16, "Техаський кантрі", хореограф Мельник Катерина.

Старша група

II місце  - ЗОШ №8 студія "Аджанта", "Мантра", хореографи Хаджинська Тетяна, Дроздовська Ірина, Кисельов Юлій.

II місце - ЗОШ №8 студія "Аджанта", "Світло в тобі", хореографи Хаджинська Тетяна, Дроздовська Ірина, Кисельов Юлій.

III місце - ЗОШ №17 студія "Хамелеон", "Магія Африки", хореограф Усова Ольга.

Сучасна хореографія зразкові колективи

Підготовча група

II місце - ЦДЮТ народний ансамбль "Апельсин",  "Таємниці Єгипту", хореографи Мельник Ярослав, Катерина Мельник.

Молодша група

I місце - ЦДЮТ народний ансамбль "Апельсин", "Велика перерва", хореограф Катерина Мельник.

II місце - НВК №14 зразковий театр-студія "Абра", "Танцюй, крихітко" хіп-хоп, хореограф Пашинська Лілія.

Середня група

I місце - НВК №14 зразковий театр-студія "Абра", "В потоці кольору" джаз-модерн, хореограф Пашинська Лілія.

I місце - НВК №14 зразковий театр-студія "Абра", "Діти вулиці" хіп-хоп, хореограф Пашинська Лілія.

Старша група

I місце - ЦДЮТ зразковий театр-студія "Абра", "Всесвіт" контемп, хореограф Пашинська Лілія.

I місце - ЦДЮТ зразковий театр-студія "Абра" хіп-хоп, хореограф Пашинська Лілія.

I місце - ЦДЮТ народний ансамбль "Апельсин", "Пульс Кориди", хореограф Катерина Мельник.

I місце - ЦДЮТ народний ансамбль "Апельсин", "Екстрим-шопінг", хореограф Літинська Ірина.

Читайте також:"Юні кам'янецькі вокалісти підкорюють "Чорноморські ігри"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
761 перегляд у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073