![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
08:47, 29 березня 2019 р.
Надійне джерело
На стадіоні одного з кам'янецьких вишів з'явився сектор для легкоатлетичних метань
![Фото: міська рада Фото: міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: міська рада
Він дасть можливість кам’янецьким студентам професійно займатися та проводити в місті змагання з цього виду спорту.
Облаштування спортивної локації було зроблене спільними зусиллями університету, міської та обласної рад. Це ще один крок для популяризації спорту, вишу та й міста загалом.
На офіційне відкриття сектора для метань, 27 березня, завітали студенти-спортсмени, викладачі К-ПНУ імені Івана Огієнка та ректор Сергій Копилов, депутати Хмельницької обласної ради і голова ради Михайло Загородний, секретар міської ради Дмитро Васильянов. Повідомляє міська рада.
З нагоди такої події та за активну громадську і професійну діяльність почесну грамоту виконавчого комітету міської ради а також грамоту обласної ради отримав кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ імені Івана Огієнка Леонід Гурман.
Читайте також: "У квітні Кам'янець збере кращих співаків і танцюристів з усієї України"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:38, 24 липня
22
10:00, 19 липня
11
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
10:17, 25 липня
11
live comments feed...
Коментарі