• Головна
  • У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу "Активної Громади"
08:37, 27 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу "Активної Громади"

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

На зібранні учасники Клубу готувалися до виборів, аналізуючи програми кандидатів у президенти.

Мешканці міста готуються зробити свідомий вибір 31 березня. У п’ятницю, 15 березня о 16:30 у Молодіжному центрі "LoveKa" відбулося засідання Клубу "Активної Громади". На зібранні молодь Кам’янця-Подільського аналізувала передвиборчі програми кандидатів у президенти наосліп, намагаючись зрозуміти за кого ж можна віддати свій голос. 

Цього разу були проаналізовані програми двох кандидатів: Іллі Киви та Олега Ляшка. У своїй програмі Олег Валерійович звертається до емоцій і почуттів громадян, як і більшість кандидатів. З числа передвиборчих обіцянок виділяються мінімально наведені цифри та факти: результатом впровадження його економічної політики кандидат бачить: понад 100 млрд дол. приватних інвестицій у розвиток економіки, більше ніж 2 млн робочих місць і зупинення масової еміграції українців. А також: економічне зростання 8-10% на рік замість нинішніх 2-3%.

Акцент в основному ставиться у програмі на покращення стану сільського господарства: "Щоб повернути в село корову – дамо дотації, мінімум 5000 гривень на худобину".

Також, серед інших обіцянок, є зменшення плати за комунальні послуги для українців: "не більше 15% своїх доходів, а не 60-80%, як зараз".

Олег Ляшко має багато планів стосовно економічного розвитку, але не звертає увагу на національну безпеку, міжнародні відносини та правоохоронні органи.

Програма Іллі Володимировича структурована, має більше наведених цифр та фактів, але як і більшість програм, переважно звертається до емоцій та почуттів громадян. 

Цей кандидат робить акцент на планах стосовно національної безпеки та економіки, але мало звертається до сфер міжнародних відносин і правоохоронних органів. Він обіцяє взяти все під свій повний контроль, наприклад, створити нову систему відеоспостереження. 

Також наявні плани запровадити смертну кару та зробити більш жорсткими умови призначення довічного ув’язнення. 

Членам нашого Клубу вже не здаються такими незрозумілими передвиборчі програми і постійні зміни у кількості кандидатів. 

Засідання проводили представники громадської  організації "ВГО "Інститут "Республіка": регіональний координатор ВІ "Активна Громада" - Михайло Будурович та комунікаційний координатор ВІ "Активна Громада"  - Катерина Дем’ян. 

Читайте також: "Кам'янецька команда стала призером обласних змагань "Кам'янецькі скелі-2019"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, я твердо знаю за кого буду голосувати незалежно від попередніх рейтингів.
78,4%
Так, я змінив свій вибір, бо не бачу сенсу витрачати свій голос, якщо кандидат все одно не пройде в другий тур.
6,9%
Мені однаково, я не йду на вибори.
14,7%
#активна громада #вибори 2019 #вибори президента #31 березня 2019 року
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...