• Головна
  • У Кам'янці стартував весняний військовий призов
15:32, 25 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці стартував весняний військовий призов

Фото: "Коломия Сьогодні"

Фото: "Коломия Сьогодні"

З березня по червень 2019 року включно в Україні та Кам’янці-Подільському зокрема розпочинаються заходи строкової військової служби до лав національної армії.

Як повідомив військовий комісар Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату Володимир Возний:

Призовні комісії почнуть працювати з першого квітня. Відправка молодого поповнення на навчання здійснюватиметься з восьмого квітня.

У Кам'янці стартував весняний військовий призов, фото-1

Повістку отримують громадяни віком від 18 до 27 років, придатні до служби за станом здоров’я. 50% проходитимуть службу у Збройних Силах України, а також в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту та зв’язку. Крім того, частина призовників проходитиме навчання в Кам’янець-Подільському навчальному центрі оперативного забезпечення.

Призовники готуються за військово-обліковими спеціальностями, далі перебувають у запасі й у випадку збройної агресії можуть професійно виконувати свій військовий обов’язок. Про поїздку в зону Операції об’єднаних сил мова не йде, зазначив Володимир Возний. 

Термін служби в армії, відповідно до закону "Про військовий обов'язок і військову службу", для юнаків, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра – 12 місяців.

Щодо ухилення: військовозобов’язані після пред’явлення повістки повинні з’явитися до військкомату у вказаний строк. На явку дається 10 днів. Якщо документ не дійшов до призовника, він повинен прийти самостійно. В іншому випадку настає кримінальна відповідальність.

Хочу наголосити, що після набирання чинності Указу Президента України, призовники, яким надійшла повістка зобов'язані з'явитись чітко у зазначений термін. На чиюсь думку, що ця повістка має бути вручена тільки за місцем проживання - абсолютно неправильно. Повістка може бути вручена через батьків, офіційне місце роботи, як за місцем реєстрації так і за місцем проживання, - додав військовий комісар.

За словами Володимира Возного, під час цієї призовної кампанії планується набрати 100 осіб з міста та 80 з району.

Паралельно проводиться призов офіцерського складу, під цей призов підпадають: офіцери запасу, які закінчили військові кафедри та не проходили військову службу до 43 років.

Офіцери проходять підготовку два-три місяці у військовому інституті, потім розподіляються по військових частинах, вони виконують ті самі обов'язки, що і штатні офіцери підрозділу та отримують заробітну плату. Служба офіцерів запасу триває півтора року. 

Читайте також:"Про перерахунок пенсій з 1 березня та виплати одноразової допомоги"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, я твердо знаю за кого буду голосувати незалежно від попередніх рейтингів.
78,4%
Так, я змінив свій вибір, бо не бачу сенсу витрачати свій голос, якщо кандидат все одно не пройде в другий тур.
6,9%
Мені однаково, я не йду на вибори.
14,7%
#призов #весняний призов #військовий комісаріат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...