• Головна
  • Кам'янецькі школярі вразили своєю майстерністю на міському конкурсі "Умілі майстринята"
11:06, 22 березня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі школярі вразили своєю майстерністю на міському конкурсі "Умілі майстринята"

Фото: Управління освіти і науки

Фото: Управління освіти і науки

Підведено підсумки міського конкурсу-виставки робіт учнів молодшого шкільного віку "Умілі майстринята", мета якого - розвиток та популяризація дитячої технічної творчості, виявлення і підтримка талановитих дітей.

Конкурс проходив з 11 по 15 березня 2019 р. на базі ЦДЮТ. З 72 робіт найкращими у номінаціях журі визначило: 

"Найпростіші автомоделі":

  • І ступеня – Польового Стаса, учня ЗОШ № 15;
  • ІІ ступеня – Цимбал Аліну, ученицю ЗОШ № 15;
  • ІІ ступеня – Заболотного Данііла, учня  НВК № 13.

"Найпростіші авіа- та ракетомоделі":

  • І ступеня – Раєцького Назарія, учня НВК № 13;
  • ІІ ступеня – Данілевського Івана, учня ЗОШ № 15.

"Найпростіші судномоделі":

  • ІІ ступеня – Лисюк Антона та Лисюк Тавіту, учнів ЗОШ № 11;
  • ІІІ ступеня – Загоруйко Катерину, ученицю НВК № 14.

"Найпростіші  механічні ігри та іграшки, машини та механізми":

І ступеня – Чайчука Влада, учня НВК № 13.

"Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки":

І ступеня – Плавуцького Дениса, учня  НВК № 13.

"Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну":

  • І ступеня – Майорова Олександра, учня ЗОШ № 11;
  • І ступеня – Кляпатуру Володимира, учня ЗОШ № 15;
  • ІІ ступеня – Гайсюка Яна, учня НВК № 9 ім. А.М. Трояна;
  • ІІ ступеня – Олійника Аркадія, учня ЗОШ №16;
  • ІІІ ступеня – Тхоржевську Дар’ю, ученицю ЗОШ № 10.

"Сувеніри та м’яка іграшка":

  • І ступеня – Шкіль Софію та Кравець Яну, учениць НВК № 9 ім. А.М.Трояна;
  • І ступеня – Сарахман Крістіну, ученицю ЗОШ № 16;
  • ІІ ступеня – Шендерецьку Яну, ученицю ЗОШ № 12;
  • ІІ ступеня – Борунова Максима, учня ЗОШ № 10;
  • ІІІ ступеня – Тополян Еліну та Тополян Амалію, учениць ЗОШ № 8.

"Вироби в техніці оригамі та паперопластики":

  • І ступеня – Шкіль Софію, ученицю НВК № 9 ім. А.М. Трояна;
  • І ступеня – Буханевича Антона, учня ЗОШ № 11;
  • ІІ ступеня – Шапошнікову Асію, ученицю ЗОШ № 6.

"Макети будівель":

  • І ступеня – Кучера Богдана, учня ЗОШ № 15;
  • І ступеня – Манчул Олександру, ученицю НВК № 3;
  • ІІ ступеня – Маркевича Павла, учня ЗОШ № 10;
  • ІІІ ступеня – Рибак Кіру, ученицю ЗОШ № 10.

Переможці конкурсу разом з роботами гуртківців науково-технічного відділу ЦДЮТ спробують конкурувати з творчими доробками учнів усієї області у виставці початкового технічного моделювання, яка проходитиме з 01 по 26  квітня у ХОЦНТТУМ.

Бажаємо подальших творчих звершень!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, я твердо знаю за кого буду голосувати незалежно від попередніх рейтингів.
78,4%
Так, я змінив свій вибір, бо не бачу сенсу витрачати свій голос, якщо кандидат все одно не пройде в другий тур.
6,9%
Мені однаково, я не йду на вибори.
14,7%
#умілі майстринята #технічний гурток #цдют #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...