• Головна
  • Університет ДФС України є і буде в Кам’янці-Подільському!
Новини компаній
16:30, 21 березня 2019 р.

Університет ДФС України є і буде в Кам’янці-Подільському!

Новини компаній

Нещодавно вийшло інтервю з ректором приватного закладу вищої освіти "Кам'янець-Подільський податковий інститут" Анатолієм Савчуком.

Анатолій Миколайович є колишнім керівником регіонального підрозділу Національного університету державної фіскальної служби України в Кам’янці-Подільському. У своїх висловлюваннях він допускає низку необґрунтованих та безпідставних обвинувачень у сторону своїх колишніх колег та керівництва нашого вишу.

Навпаки, Національний університет державної фіскальної служби України має претензії до дій нашого екс-працівника. Вважаю, що розставити крапки над "і" у цих питаннях повинні правоохоронні органи та неупереджений суд.

Університет ДФС України є і буде в Кам’янці-Подільському!, фото-1

На фото: Павло Пашко

Окрім того, Анатолій Миколайович маніпулятивним чином намагається створити думку, що Національний університет державної фіскальної служби України не зацікавлений в існуванні свого регіонального представництва у Кам’янці-Подільському.

Як ректор навчального закладу заявляю, що всі ці обвинувачення не мають ніякого підґрунтя. Національний університет ДФС України розглядає Кам’янець-Подільський як важливий осередок освіти на Поділлі та молодіжне місто з давніми студентськими традиціями.

Кам’янець-Подільський навчально-науковий інститут Університету державної фіскальної служби України існує з 2003 року і за роки надання освітніх послуг підготував понад дві тисячі висококваліфікованих фахівців у галузі економіки та права. Наразі наш осередок змінив адресу, але стабільно продовжує функціонувати й готувати майбутніх працівників податкових і митних служб, фінансових управлінь державних адміністрацій та спеціалістів інших життєвоважливих сфер нашої держави.

Закликаю ректора приватного вишу перестати поширювати недостовірну інформацію і використовувати бренд університету Державної фіскальної служби України!

Також від себе бажаю Анатолію Миколайовичу успіхів у розвитку його освітнього бізнесу, але виключно в правовому полі!

З повагою, ректор Національного університету

державної фіскальної служби України Павло Пашко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спростування #податковий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...