![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:23, 21 березня 2019 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині викрито групу осіб, які займалися реалізацією канабісу
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Завдяки скоординованим місцевою прокуратурою заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками Кам'янець-Подільського РВП Кам'янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області та Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області викрито групу осіб, які займались незаконною реалізацією на території Кам'янець-Подільського району особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.
Зловмисникам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання з метою збуту, а також незаконний повторний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчиняла злочин, передбачений ст. 309 КК України). Вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.
На строк досудового розслідування затриманим зловмисникам, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Згідно ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Наразі тривають слідчі (розшукові) дії.
Читайте також: "Батереї в домівках кам'янчан поступово холоднішають"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі