• Головна
  • Кам'янець-Подільські студенти можуть отримати грант на 38 000 гривень для сплати навчання в 2019-2020 роках
00:06, 24 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільські студенти можуть отримати грант на 38 000 гривень для сплати навчання в 2019-2020 роках

Фото: "Студвей"

Фото: "Студвей"

Взяти участь у цьогорічному конкурсі можуть не тільки студенти, що навчаються за контрактом (як це було минулого року), а й студенти, що навчаються на "бюджеті". Переможець отримає сплату навчання на сумму 12 700 грн. Враховуючи, що грантодавців три, загальна сума гранту в 2019 році складає 38 000 грн + нагороди студентам, що займуть 2 та 3 місця. Участь в проекті безкоштовна.

До уваги студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах Кам'янець-Подільська, очної та заочної, контартктної та бюджетної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року свого навчання в вищому навчальному закладі, повідомляє оргкомітет проекту "Scholarship" в Україні.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контактників та бюджетників*.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути прес-конференцію з приводу старту "Scholarship-2019" можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q

Переглянути як проходив "Scholarship-2018", хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: [email protected]

Читайте також:"З понеділка до ЛОРа за попереднім записом: графік прийому"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Scholarship #освіта #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...