• Чемпіонат Гуменецької ОТГ з настільного тенісу серед жінок
15:13, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Чемпіонат Гуменецької ОТГ з настільного тенісу серед жінок

10 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури проходив особисто-командний чемпіонат Гуменецької ОТГ з тенісу настільного серед жінок.

У змаганнях взяли участь 17 тенісисток з 9 сіл громади, повідомляє прес-служба Гуменецька ОТГ.

У особистому заліку перше місце посіла Стрельбіцька Лілія с. Залісся Друге, друге місце у Короленко Галини с. Гуменці, третьою стала Яловик Вікторія с. Залісся Друге.

• дев’яте місце – с. Думанів.

Наймолодшою тенісисткою змагань стала Качалова Каріна с. Голосків, найстаршою – Короленко Галина с. Гуменці.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями від голови громади Абдулкадирової Інни Григорівни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію