Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018"

Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018"

Шестирічний Владислав Стасюк увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018" за рейтингом журналу "APRIORI".

В завершенні 2018 року редакція журналу "APRIORI" підбила підсумки досягнень обдарованих дітей України у рейтинговому спецвипуску україномовного видання. У рейтинг могли потрапити талановиті обдаровані діти. Номінанти відбирались за наступними категоріями:

  • зовнішні дані;
  • вікова категорія;
  • творчі здібності;
  • досягнення.

Учасниками могли стати діти (хлопчики та дівчатка) віком від 4 до 16 років, що володіють талантами, природною чарівністю, артистизмом, харизмою та красою, повідомляє прес-служба журналу.

Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018", фото-1 Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018", фото-2 Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018", фото-3 Кам'янчанин увійшов у "ТОП кращих дітей країни 2018", фото-4

Кам’янчанин, Владислав Стасюк – шестирічний хлопчик, який навчається у НВК №13. Зумів увійти у "ТОП кращих дітей країни", з усієї України обрали 72 дитини.

Владислав активний та всебічно розвинений хлопчик. Брав участь у "Intisar dance 2018", посів з Народним ансамблем "Апельсин" почесне I місце. Також, нагороджений дипломом за особисту творчу активність, наполегливість та успіхи в освоєнні мистецтва танцю. Брав участь у дитячому показі ретро одягу у III Міжнародному фестивалі стилю "Ретрофест". Владислав активно займається плаванням та стає учасником змагань з плавання. Активний учасник міських турнірів з "Beyblade".

Наразі, Владислав готується до участі у міському конкурсі "Міс та Містер Кам’янець-Подільський".

Окрім вище перерахованого, хлопець займається: гімнастикою, футболом, лижним спортом, в школі мистецтв відвідує хор та клас фортепіано, любить малювати.

Про мрії та плани на майбутнє Владислав говорить:

Найбільше я мрію – це здоров'я, благополуччя, щастя моєї сім'ї, а все інше я досягну своїми силами.

Бажаємо успіхів Владиславу та впевнені, що ми ще неодноразово про нього почуємо.

Читайте також:"Я ♥ своє місто ЗА…"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
673 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073