На сесії міської ради розглянуть питання щодо встановлення "тривожної кнопки" в закладах освіти міста

Фото: "Вголос", Ірина Ільницька
Фото: "Вголос"

Громадська організація "Батьківський Рада Кам'янця-Подільського" направила лист-клопотання щодо передбачення у бюджеті на 2019 рік додаткових коштів для реалізації заходів безпеки, а також встановлення та обслуговування у закладах освіти "тривожних кнопок".

Голова ГО "Батьківська Рада Кам'янця-Подільського" Наталія Секрідова у соціальній мережі Фейсбук зазаначила:

Влада - це, як чоловік. Хороший сімянин, в першу чергу, турбується про безпеку своєї сім'ї, своїх дітей. ГО "Батьківська Рада Камянця-Подільського" отримала відповідь на звернення щодо встановлення відеоспостереження, "тривожних кнопок" в освітніх закладах міста. Хочеться наголосити, що дані заходи безпеки важливі, насамперед, в боротьбі з булінгом, про який ми так багато говоримо і не лише наших дітей, але й всіх учасників освітнього процесу. Так, ще , слава Богу, не було в нашому місті випадків викрадення дітей, ще батько не йшов з пилкою на розборки до вчителя фізкультури. І, дай Боже, всім нам адекватності, виваженості, культури спілкування!Але, як кажуть, береженого Бог береже. 

Громадська організація отримала відповідь на лист-клопотання у якому йдеться:

Проте, з метою посилення охорони закладів освіти, управлінням освіти і науки 18 січня 2019 року направлено лист-клопотання щодо передбачення у бюджеті на 2019 рік додаткових коштів для реалізації заходів безпеки, а також встановлення та обслуговування у закладах освіти "тривожних кнопок". Дане питання винесено на розгляд чергової сесії міської ради.

На сесії міської ради розглянуть питання щодо встановлення "тривожної кнопки" в закладах освіти міста, фото-1
На сесії міської ради розглянуть питання щодо встановлення "тривожної кнопки" в закладах освіти міста, фото-2

Нагадаємо, що у жовтня 2018 року "3849.com.ua" повідомляло про те, що громадськість Кам'янця вимагає встановлення відеоспостереження та тривожної кнопки в закладах освіти.

Читайте також:"Обласний етап олімпіади з економіки"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
165 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073