• Головна
  • У Кам'янець-Подільському районі спостерігається високий рівень інфекційних захворювань
10:17, 29 січня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янець-Подільському районі спостерігається високий рівень інфекційних захворювань

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

З 21 по 27 січня поточного року за медичною допомогою з ознаками або з підозрою на інфекційні хвороби звернулось 405 мешканців області проти 490 на попередньому тижні.

Серед захворілих питома вага дітей становить 45 відсотків. Як видно з графіку, на минулому тижні вище за середньообласний показник (31,6) захворюваність була в 10 регіонах області. Найбільш високі рівні спостерігались в Деражнянському районі – 59,4 на 100 тисяч населення, Дунаєвецькому – 49,8, Кам’янець-Подільському – 47,3 та м. Нетішин – 48,8.

У Кам'янець-Подільському районі спостерігається високий рівень інфекційних захворювань, фото-1

Малюнок 1. Рівень інфекційної захворюваності населення у містах та районах області в порівнянні з попереднім тижнем та середньообласним показником (в показниках на 100 тисяч населення)

Зниження захворюваності відбулось серед усіх верств населення, але найбільш інтенсивно серед дитячого – на 25,3%.

Аналіз інфекційної патології по нозологіях показав, що зниження відбулось за рахунок крапельної групи інфекцій, рівень яких зменшився в 1,2 рази. Захворюваність на кишкові інфекції залишилась на попередньому рівні.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" розслідувано 351 випадок інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 84, крапельних – 237. Повідомляє ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України".

З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 26 контактних, в тому числі 6 декретованих. Під час проведення епідеміологічного розслідування у вогнищах активно виявлено 6 хворих. В 58 вогнищах проведена заключна дезінфекція, в тому числі на 8 об’єктах.

24.01.2019 року в одному з дошкільних навчальних закладів міста Нетішин зареєстровано спалах кишкової інфекції. Захворіло 8 осіб. Всі захворілі – діти віком 4-5 років, які відвідують одну групу. Попередній діагноз "Харчова токсикоінфекція?". Фахівцями лабораторного центру проводиться епідеміологічне розслідування.

Лікар-епідеміолог ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" Л. Венгер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інфекційні захворювання #інфекції #рівень захворювань
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...