• Головна
  • Нововведення при сплаті земельного податку у 2019 році
12:41, 28 січня 2019 р.
Надійне джерело

Нововведення при сплаті земельного податку у 2019 році

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

З 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів", яким внесено зміни до пункту 274.1 ст. 274 Податкового кодексу України.

Відповідно до вказаних змін ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування – не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а з 01 січня 2019 року для лісових земель - не більше 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Нагадаємо, згідно з пунктом 14.1.72 та 14.1 статті 14 Податкового кодексу земельний податок - це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

Об’єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або постійному користуванні. Базою обкладення земельним податком є:

  • нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації – для земель, нормативна грошова оцінка яких проведена;
  • площа земельних ділянок, нормативна грошова оцінка яких, не проведена.

Читайте також: "На дорогах Хмельниччини сухо, - САД у Хмельницькій області"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #податок на землю #фіскальна служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...