![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:32, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело
Рейд по сім'ях, що знаходяться у складних життєвих обставинах
![Фото: міська рада Фото: міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: міська рада
На виконання розпорядження міського голови щодо організації заходів з виявлення дітей, які можуть постраждати у зв’язку з погіршенням погодних умов, службою у справах дітей спільно з працівниками сектора ювенальної превенції міського відділу поліції було відвідано дітей у дев’яти сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Особлива увага зверталась на те, як батьки забезпечують догляд дітей, дбають про їхнє здоров’я, харчування у період карантину. З батьками було проведено профілактичні бесіди щодо посилення контролю за навчанням та вихованням дітей, покращення умов проживання, обов’язку піклуватися про їх здоров’я дітей. Повідомляє міська рада.
На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини буде розглянуто питання щодо виконання батьківських обов’язків шістьма батьками. Одну сім’ю передано під супровід міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Читайте також: "Майже 50 млн доларів витратили хмельничани на покупку нових авто в минулому році"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі