![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:54, 23 січня 2019 р.
Надійне джерело
У дитячій поліклініці в маленьких кам'янчан можуть підтвердити діагноз грипу експрес-тестами
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
У зв'язку із ситуацією підвищеної захворюваності на грип та ГРВІ у Кам'янці-Подільському вже втретє продовжують шкільні канікули. До 25 січня школярі перебуватимуть вдома.
Для того, щоб перевірити, чи не підчипили ви грип можна провести експрес-тест в міській дитячій поліклініці.
В міській дитячій поліклініці можна підтвердити діагноз грипу "А" і "В" методом експрес-діагностики тестами. Для цього береться зіскріб зі слизової носу, результат буде відомий через 10 хвилин.
Також є тести на підтвердження діагнозу ротавірусної інфекції, яка протікає із високою температурою, проносом та блювотою. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Тетяна Очеретенко.
Можна зробити тестування на гелікобактерну інфекцію, яка є причиною гастритів, гастродуоденітів, виразкової хвороби. Для цього звертайтеся в кабінет лікаря інфекционіста Кібрік Наталії Степанівни.
Читайте також: "ХОМА" спільно з Податковим коледжом провели акцію "Сила нашої держави – в єдності!"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі