![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:16, 23 січня 2019 р.
Надійне джерело
Протягом минулого тижня дві сотні кам'янчан постраждали внаслідок нещасних випадків
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
За даними травмпункту міської лікарні, з 14 по 21 січня в Кам’янці-Подільському зареєстровано 200 осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру (за попередній тиждень – 176 осіб).
В тому числі 41 дитина (за попередній тиждень – 38).
Проведено 7 попередньо-хірургічних операцій; накладено 58 гіпсів (за попередній тиждень – 43). 7 осіб постраждалих внаслідок криміналу; одна - внаслідок ДТП; госпіталізовано 10 осіб. Виробничі травми відсутні. Повідомляє міська рада.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради вкотре звертається до жителів міста з проханням бути обачними на вулицях міста в зимовий період.
Батькам особливу увагу слід приділити дітям, провести інструктаж перед виходом з дому, наголосити на правилах дорожнього руху та пильно слідкувати за їх діями під час ігор у дворах і на дитячих майданчиках.
Начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Ю. Крилов
Читайте також: "Хмельниччина та Тернопільщина з'єднали прапор України воєдино"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі