• Головна
  • Гаряча вода - 2019: чи буде гаряча вода у кам'янчан влітку
11:07, 3 січня 2019 р.
Надійне джерело

Гаряча вода - 2019: чи буде гаряча вода у кам'янчан влітку

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Гаряча вода – вимога цивілізації, предмет культури і першої необхідності. КП "Міськтепловоденергія" репутаційно зацікавлене у тому, щоб гаряча вода у мешканців міста була 24/7 увесь рік.

Ситуація в місті із гарячою водою влітку 2019 року буде відрізнятися від минулорічної. У минулому році не було гарячої води в літній період тривалий час тому, що наше підприємство проводило реконструкцію основних магістральних теплових мереж в зв’язку з підключенням до нової ТЕС по вулиці Крип’якевича, повідомляє КП "Міськтепловоденергія".

Цього року на серпень також заплановано проведення щорічних ремонтно-профілактичних робіт та гідравлічних випробувань. Детальний графік проведення цих робіт по вулицям буде незабаром оприлюднено на сайті КП "Міськтепловодоенергія", але слід зазначити, що їх сумарна тривалість не перевищуватиме нормативних 14 календарних днів.

Звичайно, погано, коли води немає влітку, але значно гірше, коли вода і тепло пропадають взимку. Гідравлічні випробування дають змогу завчасно виявити та ліквідувати найбільш зношені ділянки теплових мереж. Відповідно до чинних в Україні технічно-експлуатаційних документів гідравлічні випробування здійснюються з використанням спеціально підвищеного на 25% тиску. Саме тому гаряче водопостачання на час проведення робіт відсутнє.

Втім, ця новина стосується не всіх споживачів. Без гарячої води влітку може залишитися частина населення міста, яка проживає в районі від вулиці Драй Хмари до вулиці Івана Франка. Саме там заплановано проведення капітального ремонту і реконструкції теплової мережі за умови виділення бюджетом міста відповідних коштів.

На наше переконання кам’янчани після проведення реконструкції відчують поліпшення ситуації з гарячою водою.

Читайте також:"Інформація про перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряча вода #Міськтепловодоенергія #літо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...