Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського

Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, Ірина Ільницька

Рік, що минає, видався багатим на спортивні успіхи кам’янчан.

Прес-служба міської ради пропонує ознайомитися з чемпіонами.

1. Шлопко Тетяна, МСУМК– чемпіонка світу серед юніорок; бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед жінок, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

2. Головатюк Роман,ЗМСУ – володар Кубку Світу з кікбоксингу, ДЮСШ№2.

3. Бойко Віктор, КМС - переможець  Всесвітньої літньої гімназіади серед  школярів з боксу,  ДЮСШ №2.

4. Маматов Олег, МСУ – срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіон України серед юніорів з тхеквондо, СК "Чайка".

5. Ковальчук Ганна, КМС – бронзова призерка Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіонка України серед молоді, чемпіонка України серед юніорів з тхеквондо, СК "Чайка".

6. Самойлович Анастасія – чемпіонка Європи з бодібілдингу (модельний фітнес), Федерація бодібілдингу.

7. Нестеров Давід, КМС – чемпіон Європи серед кадетів, чемпіон України серед кадетів з тхеквондо, СК "Чайка".

8. Стасюк Данило, МСУ -  бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів з вільної боротьби, ДЮСШ№2.

9. Кондратова Жанна, КМС – бронзова призерка Кубку Світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

10.  Осецька Антоніна, МСУМК – бронзова призерка Кубку Світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-1 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-2 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-3 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-4 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-5 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-6 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-7 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-8 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-9 Спортивні підсумки 2018 року: ТОП-10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського, фото-10

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНАКІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Майданюк Даніїл, І розряд – чемпіон України серед юнаків з тхеквондо, СК "Чайка".

2. Баблонюк Даніїл, І розряд – чемпіон України серед юнаків з тхеквондо, СК "Чайка".

3. Брушневський Андрій, І розряд – чемпіон України серед юнаків з тхеквондо, СК "Чайка".

4. Мазій Владислава, КМС - чемпіонка України серед кадетів з тхеквондо, СК "Чайка".

5. Шимко Ілля, КМС - переможець Зонального Чемпіонату  України серед юнаків з боксу, ДЮСШ №2.

6. Кожухар Юрій, ІІ розряд - чемпіон України з важкої атлетики, ДЮСШ №1.

7. Чорнобривий Олександр, І розряд - чемпіон України з легкоатлетичного кросу, срібний призер чемпіонату України з бігу, ДЮСШ №1.

8. Городецький Стас, I юн.  - переможець Зонального Чемпіонату України серед юнаків з боксу, ДЮСШ №2.

9. Войтков Андрій, І розряд – чемпіон України з кросу, ДЮСШ №110.  Жуковський Артем, КМС – чемпіон України з тхеквондо СК "Чайка".

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Ільчик Любава, МСУ – чемпіонка України серед дорослих з тхеквондо, чемпіонка України у командному чемпіонаті  України, СК "Чайка" К-ПНУ ім. І. Огієнка.

2. Тимчук Валерія, МС – чемпіонка України з тхеквондо, СК "Чайка", К-ПНУ ім. І. Огієнка.

3. Нарольська Влада, МСУ – чемпіонка України з тхеквондо серед дорослих, чемпіонка України у командному чемпіонаті  України, СК "Чайка", К-ПНУ ім. І. Огієнка.

4. Мельник Софія, КМС – перше місце в командному Чемпіонаті України з тхеквондо, СК "Чайка".

5. Богуцький Артем, І розряд - чемпіон України зі стрибків у довжину, ДЮСШ №1.

6. Горгулько Ганна, МСМК – перше місце в командному Чемпіонаті України з тхеквондо, СК "Чайка", К-ПНУ ім. І. Огієнка.

7. Ванат Владислав – переможець Чемпіонату України з футболу в складі команди "Динамо", ДЮСШ №2.

8. Новосад Сабіна, МСУ – срібна призерка Чемпіонату України серед жінок, молоді та юніорок з боксу, ДЮСШ№2, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

9. Головатюк Олександр, І розряд – бронзовий призер чемпіонату України І ліги з баскетболу серед дорослих в складі команди "ДіДіБао".

10. Хамелюк Владислав, КМС – гравець футбольного клубу "Чорноморець".

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНАКІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Кобилецька Марія, КМС – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ№2.

2. Казик Тетяна, КМС- чемпіонка України з боротьби Кураш серед школярів, ДЮСШ №2.

3. Петришен Олександр, КМС- чемпіон України  з боротьби на поясах  ДЮСШ №2.

4. Білик Святослав, КМС - чемпіон України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

5. Дзісяк Ярослав, КМС - срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

6. Галагодза Максим, І юн. – чемпіон України з кікбоксингу  ВАКО ДЮСШ №2.

7. Кукурузов Данііл, КМС – чемпіон України з картингу.

8. Кучерін Богдан, КМС КМС – чемпіон України зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

9. Руда Ірина, І юн – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

10. Ліпатов Владислав, І юн. – срібний призер з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Охотник Олександра, КМС – бронзова призерка Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

2. Урбановська Лілія – срібна призерка Чемпіонату Європи з бодібілдингу (модельний фітнес), Федерація бодібілдингу.

3. Крапівницька Ірина – срібна призерка Чемпіонату Європи з бодібілдингу (бодіфітнес) (Федерація бодібілдингу).

4. Расевич Анастасія, КМС – срібна призерка Кубку Європи з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

5. Бортнікова Дарина, КМС – чемпіонка України з боротьби Кураш, ДЮСШ№2, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

6. Колосова Ганна, КМС- чемпіонка України з боротьби Кураш ДЮСШ №2, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

7. Коберник Владислав, КМС – чемпіон України з боротьби Кураш серед дорослих, ДЮСШ№2.

8. Семаш Олена, Iрозряд – чемпіонка України з боротьби Кураш серед дорослих, ДЮСШ№2.

9. Кушнір Денис, КМС - чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

10.  Стояновський Максим, КМС – чемпіон України зі спортивного туризму, обласний центр туризму.

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

1. Мітельман Кім -  тренер з баскетболу ДЮСШ №1.

2. Гордєєва Єлізавета - тренер з баскетболу ДЮСШ №1.

3. Мельник Микола -  тренер з важкої атлетики ДЮСШ №1.

4. Веремеєнко Наді - тренер з гімнастики художньої  ДЮСШ №1.

5. Мещишин Сергій - тренер з кікбоксингу ДЮСШ№2.

6. Люлько Олег - тренер з боксу ДЮСШ№2.

7. Коберник Оксана - тренер з дзюдо ДЮСШ №2.

8. Полінська Тетяна - тренер з дзюдо ДЮСШ №2.

9. Гринчук Дмитро -  тренер з тхеквондо СК "Чайка".

10. Рибалкіна Тетяна  - тренер зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ

1. Лабатюк Анатолій, Заслужений тренер України, тренер з кікбоксингу ДЮСШ №2.

2. Воронецький Вадим, Заслужений тренер України, тренер з пауерліфтингу К-ПНУ ім. І. Огієнка.

3. Коробчук Василь, Заслужений тренер України, тренер з футболу центру "Інваспорт".

4. Ліщук Василь, Заслужений тренер України, тренер з легкої атлетики К-ПНУ ім. І. Огієнка.

5. Пасенко Дмитро, тренер з вільної боротьби ДЮСШ№2.

6. Скавронський Олександр, тренер з боксу ДЮСШ№2.

7. Чайка Сергій, тренер з тхеквондо СК "Чайка".

8. Фельвашніков Віктор, тренер з тхеквондо СК "Чайка".

9. Полюляк Микола, тренер баскетбольної команди "Ді-ДІ-БАО".

10. Бараніцький Олександр – тренер з бодібілдингу, міської федерації бодібілдингу.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ "ІНВАСПОРТ" 2018

1. Трушев  Віталій, ЗМСУ - срібний призер Чемпіонату Європи з футболу серед  спортсменів  ДЦП.

2. Чорна Леся, МС - чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, К-КПНУ ім. І.Огієнка.

3. Тисленко Петро, І розряд – чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами  зору, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

4. Шварчевський Дмитро, І розряд – чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, ПСЕК.

5. Глібка Олександр, ІІ розряд - емпіон України з легкої атлетики серед  спортсменів  ДЦП,  ПСЕК.

6. Кохан Катерина, І розряд – переможець Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ ім.  І. Огієнка.

7. Балакай Антон, І розряд – бронзовий призер Чемпіонату України  з футболу серед   спортсменів ДЦП, студент К-ПНУ ім.  І. Огієнка.

8. Іванюк Роман, І розряд - бронзовий призер Чемпіонату України з паратхеквондо серед спортсменів ОРА, ліцей №18.

9. Дімітрішина Кароліна, ІІ розярд -  шосте місце на Чемпіонат Світу з сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

10.  Ладичинська  Анастасія, І розряд - шосте місце на Чемпіонаті світу з сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

10 КРАЩИХ ВЕТЕРАНІВ

1. Абрамович Ігор – чемпіон України з гирьового спорту.

2. Моспан Михайло - чемпіон України з легкої атлетики.

3. Ліпіч Валентин – чемпіон України з легкої атлетики.

4. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики.

5. Поблічко Олена - чемпіонка України з легкої атлетики.

6. Янкун Євгенія - чемпіонка України з легкої атлетики.

7. Степанков Сергій – срібний призер міжнародного турніру з настільного тенісу, чемпіон ФСТ "Україна".

8. Погорєлкін Олександр – чемпіон України з футзалу.

9. Слабунов Євген – чемпіон України з футзалу.

10. Родічев Ернест – чемпіон регіонального турніру з настільного тенісу "Кубок Корчагіна".

КРАЩІ КОМАНДИ МІСТА

1. Баскетбольна команда "ДІ-ДІ-БАО".

2. Футзальна команда ветеранів "Фортеця"

3. Чоловіча волейбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.

4. Баскетбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

5. Баскетбольна команда хлопців ДЮСШ №1.

6. Мотобольна команда "Поділля".

7. Чоловіча волейбольна команда коледжу ПДАТУ.

8. Гандбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

9. Баскетбольна чоловіча команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.

10. Волейбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

Читайте також:"Нові тарифи на вхід у історичні об'єкти"

спортсмени тренери спорт ТОП 10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
983 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі