• Головна
  • Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки
11:12, 15 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки

Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки

Рішенням міського голови в Кам’янці-Подільському вже створено Офіс безпеки міста, до якого увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, громадські активісти. У тісній співпраці з громадськістю вони і створюють паспорт безпеки міста, в якому будуть зібрані усі безпекові проблеми та шляхи їх вирішення.

На сьогодні Координаційний офіс безпеки та безпековий паспорт міста має тільки райцентр Татарбунари, що на Одещині. Кам’янець-Подільський буде другим містом в Україні, яке виявило таку ініціативу і працює над власним паспортом безпеки.

До ініціативної групи увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, громадські активісти, серед яких, зокрема, Асоціація юристів Кам’янця-Подільського, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

На сьогодні відбулось вже кілька засідань робочої групи, яка працює над розробкою паспорта безпеки. Активісти вже провели масштабне опитування громадян щодо безпекових проблем у місті, серед яких вони називають якість дорожнього покриття, освітлення, систематичне порушення громадського порядку в окремих мікрорайонах тощо. Усі ці зауваження будуть внесені до паспорту і відповідно до них місцева влада та правоохоронні органи будуть коригувати свою роботу: покращувати інфраструктуру, ставити додаткові камери спостереження, змінювати маршрути патрулів тощо.

На останнє засідання робочої групи завітав громадський активіст з Одещини Ігор Бринош, який розповів про реалізацію такого проекту в Татарбунарах.

Філософія роботи Координаційного офісу безпеки полягає в підході спільної діяльності та спільної відповідальності за безпеку в громаді як поліції та інших державних органів, так і самоврядування та місцевих мешканців, — зазначив пан Ігор.

Планується, що з початку наступного року текст безпекового паспорта Кам’янця-Подільського буде затверджено і почнеться активна реалізація його положень.

Читайте також:"Французькі інвестори зацікавилися казармами Кам'янець-Подільської фортеці"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Де плануєте провести Новорічну ніч?
проголосували 64 відвідувачів
Вдома із сім'єю.
75,0%
В ресторані.
9,4%
За кордоном.
7,8%
На курортах України.
0,0%
Піду на гостину до рідних, близьких, друзів.
4,7%
Біля головної ялинки міста.
3,1%
#паспорт безпеки #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...