Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки

Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки

Рішенням міського голови в Кам’янці-Подільському вже створено Офіс безпеки міста, до якого увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, громадські активісти. У тісній співпраці з громадськістю вони і створюють паспорт безпеки міста, в якому будуть зібрані усі безпекові проблеми та шляхи їх вирішення.

На сьогодні Координаційний офіс безпеки та безпековий паспорт міста має тільки райцентр Татарбунари, що на Одещині. Кам’янець-Подільський буде другим містом в Україні, яке виявило таку ініціативу і працює над власним паспортом безпеки.

До ініціативної групи увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, громадські активісти, серед яких, зокрема, Асоціація юристів Кам’янця-Подільського, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

На сьогодні відбулось вже кілька засідань робочої групи, яка працює над розробкою паспорта безпеки. Активісти вже провели масштабне опитування громадян щодо безпекових проблем у місті, серед яких вони називають якість дорожнього покриття, освітлення, систематичне порушення громадського порядку в окремих мікрорайонах тощо. Усі ці зауваження будуть внесені до паспорту і відповідно до них місцева влада та правоохоронні органи будуть коригувати свою роботу: покращувати інфраструктуру, ставити додаткові камери спостереження, змінювати маршрути патрулів тощо.

На останнє засідання робочої групи завітав громадський активіст з Одещини Ігор Бринош, який розповів про реалізацію такого проекту в Татарбунарах.

Філософія роботи Координаційного офісу безпеки полягає в підході спільної діяльності та спільної відповідальності за безпеку в громаді як поліції та інших державних органів, так і самоврядування та місцевих мешканців, — зазначив пан Ігор.

Планується, що з початку наступного року текст безпекового паспорта Кам’янця-Подільського буде затверджено і почнеться активна реалізація його положень.

Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-1 Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-2 Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-3 Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-4 Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-5 Кам’янець-Подільський друге містом в Україні в якому з'явиться паспорт безпеки, фото-6

Читайте також:"Французькі інвестори зацікавилися казармами Кам'янець-Подільської фортеці"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
436 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073