Міс та Містер Податкового коледжу визначені

Міс та Містер Податкового коледжу визначені

Вчора, 12 грудня, Податковий коледж вкотре дивував кам’янчан та гостей підготовкою та організацією конкурсу "Міс та Містер Податкового коледжу".

Вісімнадцять конкурсантів, від кожної групи представниками виступили хлопець та дівчина, які відчували за спиною підтримку колективу та відповідальність. Конкурс складався із двох частин: візитка та талант. У першому конкурсі оцінювалась чарівність, різноплановість захоплень та уміння "подати" себе. Переважна більшість студентів використали відеоформат знайомства. В нагоді став встановлений за день до заходу світлодіодний екран. Другий конкурс  - талант, розкрив учасників з інших сторін та в деяких випадках кардинально змінив фаворитів. Танці, співи, гумор, інсценізації – чим тільки не дивували студенти глядачів та журі конкурсу.

А оцінювало  претендентів на перемогу журі у складі:

  • заступника міського голови Савчука Вадима;
  • директора Податкового коледжу  Савчука Дениса;
  • найкращого сімейного фотографа Костика Ігоря;
  • заступника завідувача молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Шкири Лілії.
  • керівника ресурсу "3849.сom.ua – Сайту міста Кам’янця-Подільського" Ільницької Ірини.
  • директора салону "Барбершоп" - Зуєва Вадима.

Отож, за підсумками конкурсу кожен учасник став переможцем у номінації, а головними титулами заходу були нагороджені 100% лідери, за кількістю балів у двох конкурсах:  Яремчук Ілля (ПКП-32) та Кулько Олена (ПКП-32). Символічно, що Містер та Місіс навчаються в одній групі.

Захід пройшов на високому рівні, залишив масу позитивних емоцій та вражень про Податковий конкурс.

Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-1 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-2 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-3 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-4 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-5 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-6 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-7 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-8 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-9 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-10 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-11 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-12 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-13 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-14 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-15 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-16 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-17 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-18 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-19 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-20 Міс та Містер Податкового коледжу визначені, фото-21

Читайте також:"Солістка гурту "Толока" встановила рекорд України "Відтворення найнижчої ноти жіночим голосом"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
183 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073