• Головна
  • Міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури визначив представників на область
12:00, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури визначив представників на область

Міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури визначив представників на область

11 листопада на базі НВК 14 пройшов ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

Учні загальноосвітніх шкіл хвилюються, адже переможці міського етапу відправляться представляти місто на обласний етап, і щоб не говорили, у сучасному суспільстві модно бути розумним та здобувати призові місця на різноманітних конкурсах, адже дитині це додає впевненості та розуміння, що високий рівень знань розширює можливості та шляхи реалізації.

В олімпіаді з української мови та літератури взяли участь учні ЗЗСО міста міського та обласного підпорядкування. Призерами стали:

7 клас:

  • III місце - Миронюк Єлизавета, НВК №3 (вчитель Варламова Ж.С.); Кітаєва Софія, ЗОШ №6 (вчитель Ткач С.П.); Мак Ілона, НВК №9 (Корольова Л.О.); Юркова Марія, НВК №13 (вчитель Ілик Л.М.).
  • II місце - Дудко Анастасія, ЗОШ №7 (вчитель Матковська Т.В.).
  • I місце - Кобильник Владислав, ЗОШ №17 (вчитель Закринична Л.С.).

8 клас:

  •  III місце - Заболотна Ірина, НВК №9 (вчитель Худа Т.В.); Янчук Єлизавета, НАК №14 (вчитель Пазій О.В., Вітрук О.В.); Королюк Яна, "Антей", (вчитель Коваленко Д.Б.).
  • II місце - Цішковський Євген, ЗОШ №1 (вчитель Брижак М.А.); Коптєв Олександер, ліцей (вчитель Мироненко О.Г., Демчук Г.Б.).
  • I місце - Григоришена Анастасія, ЗОШ №8 (вчитель Кравець І.В.).

9 клас:

  • III місце - Кібкало Крістіна, ЗОШ №6 (вчитель Махно О.М.); Жмурко Назар, НВк №14 (вчитель Максимова А.П., Сторожук А.В.); Наливайко Ілля, НВК №14 (вчитель Коваль С.О., Клим С.З.).
  • II місце - Червоняк Тетяна, ЗОШ №5 (Волощук Н.О.); Богуцька Вікторія, НВК №9 (вчитель Шедловська Н.В.).
  • I місце - Калинюк Дар'я, "Антей" (вчитель Коваленко Д.Б.).

10 клас:

  • III місце - Михайлова Олександра, НВК №13 (вчитель Вержбіцька Л.В.); Горна Тамара, ЗОШ №16 (вчитель Іванів Л.К.).
  • II місце - Лупійчук Дарія, ЗОШ №5 (вчитель Боднарчук Л.М.); Рибак Яна-Марія, ліцей (вчитель Пристай Л.Й.).
  • I місце - Слободян Уляна, НВК №3 (вчитель Валочук О.О.).

11 клас:

  • III місце - Войтович Валентина, ЗОШ №10 (вчитель Гуцал О.В.); Заводовська Єлизавета, НВК №14 (вчитель Коваль С.О.).
  • II місце - Бакай Катерина, ЗОШ №7 (вчитель Матковська Т.В.); Хабовська Анастасія, ліцей (вчитель Пристай Л.Й.).
  • I місце - Овчар Іванна, ЗО №16 (вчитель Паламар В.В.).

ЗООП:

  • I місце - Гусаківська Марія, "Славутинка" (вчитель Кучерява Ж.М.); Каправа Діана, "Славутинка" (вчитель Дяченко О.Б.); Ясінецька Юлія, спец.школа (вчитель Ровна О.В.).

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

Міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури визначив представників на область, фото-1

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Читайте також:"Міський етап учнівської олімпіади з математики визначив представників на область"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олімпіада #шкільні олімпіади #спецтема #українська мова #література #школи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...