• Срібна нагорода з вільної боротьби на турнірі "Тернове поле"
15:40, 5 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Срібна нагорода з вільної боротьби на турнірі "Тернове поле"

2 листопада у місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський турнір серед чоловіків "Тернове поле".

В змаганнях взяло участь близько 250 спортсменів. Кам'янець-Подільський представляли спортсмени дитяч-юнацької спортивної школи №2.

Вихованець ДЮСШ №2 Данило Стасюк, в нелегких поєдинках дійшовши до фіналу. Ключова боротьба була із чемпіоном Європи серед чоловіків до 23 років, майстром спорту міжнародного класу Хроменковим Денисом (Білорусія), наш спортсмен програв та посів почесне друге місце, повідомляєє ДЮСШ №2.

Підготували спортсмена тренери Пасенко Дмитро та Глібенко Віктор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію