![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:17, 5 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині виявили дві сім'ї яким загрожує вилучення дітей
![На Кам'янеччині виявили дві сім'ї яким загрожує вилучення дітей На Кам'янеччині виявили дві сім'ї яким загрожує вилучення дітей](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 жовтня працівником ювенальної превенції Кам’янець-Подільського РВП Кам’янець-Подільського ВП капітаном поліції Саранчуком А.М. спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Кам’янець-Подільської РДА Альчинським М.С. було проведено черговий рейд з метою перевірки неблагополучних сімей.
За результатами перевірки було виявлено 2 факти неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків відносно виховання дітей. Відносно батьків дітей складено адміністративні протоколи по частині 1 статті 184 Кодекси України про адміністративні правопорушення ("Невиконання батьками або особами, їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей"). На разі служба у справах дітей РДА вирішує питання про вилучення цих дітей із сімꞌї, повідомляє Ювенальна превенція Кам'янець-Подільського району у соціальній мережі Фейсбук.
![На Кам'янеччині виявили дві сім'ї яким загрожує вилучення ..., фото-1 На Кам'янеччині виявили дві сім'ї яким загрожує вилучення дітей, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Ювенальна превенція Кам'янець-Подільського району Фейсбук
Під час відвідування з батьками проводяться роз’яснювальні бесіди щодо неможливості вчинення насильства в сім’ї, ведення порядного способу життя та необхідності виховання в дітях соціально адаптованої, законослухняної особистості. Також надається психологічна та правова допомога. З дітьми із таких сімей, ведуться систематичні зустрічі та бесіди виховного характеру, аби не допустити їх участі у злочинній діяльності.
Читайте також:"У Кам'янці придбали придбали операційний стіл за 5 тисяч євро"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
День вчителя/День дошкілля: я за:
проголосували 243 відвідувачів
Символічне привітання (квіти, коробка цукерок).
62,1%
Гроші в конвертах (педагог сам знає, що йому потрібно).
9,1%
Золото, техніка, абонемент в якийсь заклад та інше.
2,5%
Мені байдуже.
3,3%
Я проти будь-яких подарунків.
23,0%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі